Jędrzejówki w Korzeniowej

Skomentuj (3)

Jest takie jedno miejsce w Kazimierzu nad Wisłą, gdzie nawet wosk zostanie polany inaczej w andrzejkową noc. A gwiazdą wieczoru będzie sam KaCeZet! Co to za lokal? Oczywiście Korzeniowa. Koncert odwołany z powodu choroby artysty.

W andrzejkową noc, kiedy to czary i magia rządzą na imprezach, w kazimierskiej Klubojadalni Korzeniowa będzie rządził KaCeZet! To on o godzinie 20.00 rozkręci nawet największego ponuraka.

- Rasowy dźwięk i charakterystyczny wokalista – zapowiadają organizatorzy. – KaCeZet ma dużo do powiedzenia i nikt nie podrobi jego stylu. Potwierdza to kolejny album z Fundamentami „Dziennik kapitana“. Pierwszy raz w Korzeniowej. Pierwszy raz w Kazimierzu. KaCeZet. To brawurowa podróż w stylistyce, którą tak bardzo kochamy. Rusz biodrem, zakręć głową, poskacz deko. Startujemy jesienno zimowe opowieści.

KaCeZet swoją przygodę z muzyką rozpoczął jeszcze w gimnazjum od nauki gry na gitarze elektrycznej. W latach 2002 - 2008 występował z zespołem Tabula Rasa, z którym w 2006 roku wydał płytę „Niczego“. W tym samym czasie artysta zaczął stawiać pierwsze kroki w
świecie soundsystemów, grając na imprezach pod szyldem Soundz of Freedom. Jednak na nieco szersze wody wypłynął dopiero albumem „Stara Szkoła“ z Dreadsquad w 2009 roku.

Wyjątkowo ważny okazał się być rok 2011, kiedy to KaCeZet wydał swój pierwszy album z zespołem Fundamenty, w którego składzie znaleźć można m.in. Dżeksonga Onaszkiewicza – lidera legendarnego zespołu Immanuel oraz jego syna Benjamina. Artysta poszerzył swoją formułę muzyczną sztuki o miejski folk czy blues, co dało niesamowity efekt.

- KaCeZet pokazuje wielki styl, sypiąc z rękawa grami słownymi i błyskotliwymi
porównaniami – mówią organizatorzy. – W zgrabny sposób opowiada o sprawach istotnych i trudnych, unikając wpadania w pułapki patosu czy banału.

W roku ubiegłym ukazała się nowa płyta grupy KaCeZet & Fundamenty zatytułowana "Dziennik Kapitana cz. I". Gościnnie pojawili się na niej m.in.: Kamil Bednarek, Pezet oraz Pablopavo. Współpraca ta przyniosła przeboje takie przeboje jak „Mistrz" czy „Niech gadają", które tygodniami okupowały Listę Przebojów Trójki.


Z powodu choroby artysty koncert zostanie przeniesiony na termin późniejszy, o czym poinformujemy.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

  • LennoxLewis
    Przepraszam, mój błąd. Mam nadzieję, że gdy wyzdrowieje zawita do Korzeniowej. Pozdrawiam.
  • korzeniowa
    .....k woli ścisłości to był zdecydowanie pierwszy raz KaCeZeta i pierwsze w historii naszego działania (trzy lata) odwołane wydarzenie. Dobrego!!!
  • LennoxLewis
    KaCeZet chyba już nie pierwszy raz odwołuje koncert w Korzeniowej z powodu choroby :(

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę