Merida Mazovia MTB Marathon 2014

Skomentuj (2)

Przez najpiękniejsze zakątki Kazimierskiego Parku Krajobrazowego poprowadzi trasa szóstego etapu największej w Polsce imprezy MTB dla amatorów organizowanej przez legendę polskich sportów rowerowych – Cezarego Zamanę. Impreza startuje 7 czerwca w Puławach.

Puławski etap wyścigu Merida Mazovia MTB Marathon rozegrany zostanie na czterech dystansach dostosowanych do grup wiekowych. Dzieci pojadą na dystansie Hobby (7 km), natomiast dorośli – na dystansach: Fit (28 km), Mega (55 km) oraz Giga (86 km). We wszystkich konkurencjach weźmie udział w sumie ponad 660 zawodników.

W porcie Marina Puławy na kibiców czekają imprezy towarzyszące: zawody rowerowe dla najmłodszych pod patronatem Telewizji MiniMini+

Siódmy etap Merida Mazovia MTB Marathon 2014 rozegrany zostanie dzień później - 8 czerwca - w Nałęczowie. Do Kazimierza impreza zawita 21 września.

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

  • Kunta Kinte
    Impreza może i świetna, ale zależy dla kogo. Nie wiem jak w tym roku, ale rok temu, trasa prowadziła też przez Zawadę i naprawdę szkoda mi było ludzi, którzy zdezorientowani, próbowali wyjechać z pensjonatu Siódmy Las. Droga prowadziła przez trasę rajdu, o którym dowiadywali się dopiero przy spotkaniu z rowerzystami na krętej i leśnej drodze. Rajdowcy pozdrawiali ludzi w samochodach wyjątkowo soczystymi pozdrowieniami, jeden nawet próbował kopnąć w drzwi auta. Rajd rajdem, ale takie nieprzyjemności się zdarzały. Tym bardziej, że rowerzyści jeździli przez większość dnia.
  • z miasta
    Świetna impreza gratulacje dla Piotra Rafała

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2023 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę