Merida Mazovia MTB Marathon 2014

Skomentuj (2)

Przez najpiękniejsze zakątki Kazimierskiego Parku Krajobrazowego poprowadzi trasa szóstego etapu największej w Polsce imprezy MTB dla amatorów organizowanej przez legendę polskich sportów rowerowych – Cezarego Zamanę. Impreza startuje 7 czerwca w Puławach.

Puławski etap wyścigu Merida Mazovia MTB Marathon rozegrany zostanie na czterech dystansach dostosowanych do grup wiekowych. Dzieci pojadą na dystansie Hobby (7 km), natomiast dorośli – na dystansach: Fit (28 km), Mega (55 km) oraz Giga (86 km). We wszystkich konkurencjach weźmie udział w sumie ponad 660 zawodników.

W porcie Marina Puławy na kibiców czekają imprezy towarzyszące: zawody rowerowe dla najmłodszych pod patronatem Telewizji MiniMini+

Siódmy etap Merida Mazovia MTB Marathon 2014 rozegrany zostanie dzień później - 8 czerwca - w Nałęczowie. Do Kazimierza impreza zawita 21 września.

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

  • Kunta Kinte
    Impreza może i świetna, ale zależy dla kogo. Nie wiem jak w tym roku, ale rok temu, trasa prowadziła też przez Zawadę i naprawdę szkoda mi było ludzi, którzy zdezorientowani, próbowali wyjechać z pensjonatu Siódmy Las. Droga prowadziła przez trasę rajdu, o którym dowiadywali się dopiero przy spotkaniu z rowerzystami na krętej i leśnej drodze. Rajdowcy pozdrawiali ludzi w samochodach wyjątkowo soczystymi pozdrowieniami, jeden nawet próbował kopnąć w drzwi auta. Rajd rajdem, ale takie nieprzyjemności się zdarzały. Tym bardziej, że rowerzyści jeździli przez większość dnia.
  • z miasta
    Świetna impreza gratulacje dla Piotra Rafała

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2022.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Pokaż stopkę