Marleyki tym razem w Trzecim Księżycu

Skomentuj (5)

W najbliższą sobotę świętujemy piątą jubileuszową kazimierską rocznicę 73. urodzin Boba Marleya. Duch Przystanku Korzeniowa zawita tym razem gościnnie w Trzecim Księżycu.

Specjalne i ostatkowe taneczne świętowanie końca karnawału. Gość specjalny i duchowy przewodnik Święta Wolności Xsiądz Maken Mirosław Maken Dzięciołowski. Obowiązkowy pokój w sercu i wygodne buty. Ostateczne ostatki na Księżycu. Rzeczywistość 3K zaprasza z głębi serca!

Xsiądz Maken. Mirosław Maken Dzięciołowski. Założyciel jednego z pierwszych polskich DJ’skich kolektywów reggae – funkcjonującego na scenie od 25 lat Joint Venture Sound System. Zagrał tysiące imprez w całej Polsce oraz wielu krajach europejskich. W latach 80. wydawał podziemne pisma muzyczne, potem pisał dla „Bruma”, „Plastika”, współpracował z TVP Kultura. W Programie 4. Polskiego Radia „Czwórka” prowadzi program z muzyką korzeni „Strefa Dread”. Od lat zajmuje się bookingiem gwiazd reggae i world music. Jego oczkiem w głowie jest Ostróda Reggae Festival. Był producentem wykonawczym pierwszych polskich wydawnictw nagranych na Jamajce – Rastasize oraz Star Guard Muffin. Pracował z etnicznymi grupami Kapela ze Wsi Warszawa oraz Village Kollektiv. Jest współodpowiedzialny za pionierski na naszym rynku cykl kompilacji „Dub out of Poland” oraz kolekcję remixów Kapeli ze Wsi Warszawa „Wymixowanie”. Wielokrotnie był wybierany człowiekiem roku w polskim reggae w plebiscycie czytelników magazynu reggae „Free Colours”. W 2014 za pracę przy Ostróda Reggae Festival został uhonorowany odznaką „Zasłużony dla Kultury Polskiej”, nadaną przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Należy do osób najbardziej zasłużonych dla rozwoju polskiej sceny reggae.

Trzeci Księżyc (bydynek zabytkowych jatek koszernych)
Mały Rynek 1 Kazimierz Dolny
start: 20:00
kiedy: 10 lutego 2018
wstęp: 20 pln
liczba miejsc ograniczona
rezerwacje: sms 502 722432
nie bierzemy jeńców
wygodne buty obowiązkowe

 

Tekst i foto: Trzeci Księżyc

 

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (5)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Karnawałowy zawrót głowy! Poznaj oferty noclegowe, w których miło spędzisz czas w Karnawale 2019. Sprawdź noclegi i baw się dobrze!
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2019! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę