Majówka 2007 w Janowcu - konkurs

Skomentuj (3)
2 maja o godzinie 19:00 na dziedzińcu janowieckiego zamku odbędzie się zapowiadany już u nas koncert duetu „Koledzy”. Patronem medialnym tego wydarzenia jest nasz Portal i w związku z tym dla internautów przygotowaliśmy specjalny konkurs, w którym do wygrania są trzy jednoosobowe zaproszenia na ten koncert.
Koncert „Kolegów” organizowany obok koncertu kultowej grupy „Osjan” w ramach „Majówki 2007” ze względu na ogromne zainteresowanie został przeniesiony z zabytkowej stodoły dworskiej znajdującej się na terenie Muzeum Nadwiślańskiego w Janowcu, gdzie pierwotnie miał się odbyć na teren znacznie rozleglejszego dziedzińca zamkowego. I nic dziwnego – koncerty "Kolegów" to zawsze wydarzenie. Z założenia mają charakter swobodnej improwizacji, muzycznego spotkania.

Gościnnie z „Kolegami” wystąpi bluesowy zespół znakomitego harmonijkarza Bartka Łęczyckiego – TerraPlane, który w swoim repertuarze ma przede wszystkim nowoczesne interpretacje standardów przedwojennego bluesa i współczesnych utworów utrzymanych w podobnej stylistyce. Połączenie gitary akustycznej mocno osadzonej w bluesowej tradycji, śpiewu inspirowanego nie tylko bluesem, ale i soulem czy muzyką gospel, oraz rytmicznego akompaniamentu i jazzujących solówek harmonijkowych prawdziwego wirtuoza tego instrumentu daje niezwykle ciekawe i oryginalne brzmienie.

Bilety:

Ceny: 30 zł - przedsprzedaż, 40 zł w dniu koncertu
Rezerwacja drogą elektroniczną imprezy@janowiec.com
Warunkiem utrzymania internetowej rezerwacji jest opłacenie przelewem za bilety do dnia 30 kwietnia 2007 r. na konto:
Millenium 08 1160 2202 0000 0000 4096 7058
Mirosław Olszówka ul. Rybna 4/ 15, 20-011 Lublin
W rezerwacji i na przelewie należy wpisać: nazwisko, ilość biletów oraz jakiego koncertu dotyczy wpłata.
Bilety do odbioru przed koncertem.

Produkcja koncertu: Kition Art Mirosław Olszówka
Sprawy organizacyjne dotyczące koncertu: Małgorzata Frysztak tel. 0 693 671 555

Patron medialny: www.KazimierzDolny.pl

Mecenat Artystyczny Majówki
Zakłady Azotowe Puławy S.A.
Lubzel

Pytanie konkursowe:
Kiedy Wojciech Waglewski i Maciej Maleńczuk zaczęli koncertować w duecie „Koledzy” – podaj datę i miejsce pierwszego wspólnego koncertu.

Rozwiązanie konkursu wraz z danymi (imię, nazwisko, adres, telefon) należy wysyłać na e-mail: redakcja@kazimierzdolny.pl

Na odpowiedzi czekamy do dnia 1 maja br. O zwycięstwie decyduje kolejność poprawnych zgłoszeń.

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

Mapa

Muzea

Muzeum Nadwiślańskie / Oddział Zamek w Janowcu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę