Magia Kazimierza w oczach dzieci

Skomentuj (13)
„Magiczny Kazimierz” – niezwykle barwne prace małych artystów nagrodzonych w konkursie pod takim tytułem można oglądać w Kazimierskim Ośrodku Kultury. Wystawa potrwa tylko do 8 czerwca.
Rynek, zamek, wzgórza – w tym oczywiście słynna kazimierska Góra Trzech Krzyży – oraz Wisła to według maluchów nieodłączne wskaźniki kazimierskości krajobrazu. Kazimierz to miejsce wesołe, ukazane w żywych zdecydowanych barwach, budzące radość w tych, którzy je odwiedzają.

Pokazane w Kazimierskim Ośrodku Kultury prace to pokłosie konkursu plastycznego „Magiczny Kazimierz”, który dla dzieci w wieku 3 – 6 lat zorganizowało Przedszkole im. M. Konopnickiej w Kazimierzu.

Rozstrzygnięcie konkursu, na który wpłynęło 55 prac dzieci z terenu całej gminy miało miejsce 30 maja. 3 czerwca w kazimierskim przedszkolu wręczone zostaną nagrody małym zwycięzcom. Jury w składzie Małgorzata Dunia i Piotr Żółkiewski przyznało pierwsze nagrody w kategoriach: czterolatki – Paulinie Piekarz, pięciolatki – Frankowi Sulkiewiczowi, sześciolatki – Ani Księskiej.

Wystawę prac dziecięcych „Magiczny Kazimierz” można oglądać do 8 czerwca w sali centralnej Kazimierskiego Ośrodka Kultury.
Fot. Marzena Jaśkiewicz

Skomentuj


Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę