Letnia oferta dla turystów i miejscowych

Skomentuj (12)
Wakacje to czas odpoczynku. Jedni odpoczywają podróżując, zmieniając często miejsca pobytu, inni – po prostu wyjeżdżając na letnisko, gdzie problemem może być organizacja czasu wolnego, z którym – oderwani od codziennych zajęć – nie bardzo wiemy, co zrobić… Do tych, którzy odpoczywają w Kazimierzu, wychodzi z ofertą Kazimierski Ośrodek Kultury i kazimierski oddział PTTK.
W KOK – u przy ulicy Lubelskiej organizowane będą w każdą środę od godziny 10.30 zajęcia plastyczne, które prowadzić będzie pani Monika Dudzińska, dyrektor ośrodka. Natomiast w każdy czwartek od godziny 11.00 - wycieczki po okolicach Kazimierza, gdzie przewodnikiem będzie pani Ewa Borowska. Zajęcia plastyczne adresowane są do dzieci, wycieczki – to oferta dla wszystkich, którzy pragną zobaczyć w Kazimierzu coś więcej niż rynek.

Samo miasteczko również będzie można zwiedzać nieodpłatnie z przewodnikiem w każdy czwartek lipca, jak zapewnia kazimierski oddział PTTK. Wycieczki wyruszać będą spod budynku PTTK przy rynku o godzinie 10.00, począwszy od 8 lipca.

Wakacje w mieście też mogą być piękne i – jak widać - niedrogie.

Skomentuj


Dodane komentarze (12)

Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę