Leepeck walentynkowo w Trzecim Księżycu

Trzeci Księżyc zaprasza wszystkich zakochanych i niezakochanych na koncert zespołu Leepeck.
Leepeck (Piotr Lipka) warszawski muzyk, kompozytor i autor tekstów. Jako wokalista „Bohemy" był laureatem Super Jedynki na Festiwalu w Opolu w 2007 roku, otwierał koncerty m.in. takich gwiazd jak Green Day, T.Love, występował na festiwalach Woodstock, Spring Break i na wielu polskich oraz zagranicznych scenach.

28 kwietnia 2017 roku miała miejsce premiera solowego albumu Leepecka pod tytułem „Bordenline" (dystrybucja Universal Music Polska). Zapowiedzią płyty były trzy, bardzo dobrze przyjęte klipy do utworów: „One Step Down", „All This Time" i „No One Knows”.

W listopadzie ubiegłego roku zespół zagrał kilka koncertów podczas Indie Music Week 2019 w Toronto!

Obecnie Leepeck pracuje nad kolejnym albumem tym razem z polskimi tekstami! O efektach będziecie mogli przekonać się niebawem!

Gdzie: Trzeci Księżyc Lokalne Bistro Mały Rynek 1
Kiedy: 15 luty godz. 20:00
Bilety: 30 zł

Tekst i foto: Trzeci Księżyc

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę