Lato Filmów - co nas czeka X

Skomentuj (1)
Codziennie między 14.30 a 16.00 redakcja Bulwaru Nadwiślańskiego podejrzanie się wyludnia. Na nic zdają się prośby, narzekania i polecenia służbowe wykrzykiwane przez Ojca Redaktora.
Codziennie o tej godzinie cała redakcja spędza czas w kinie, oglądając kolejne filmy Jerzego Skolimowskiego. Dziś zapowiadana już wczoraj (Bulwar z 3 sierpnia) gratka: "Start" - film nagrodzony w 1967 roku Złotym Niedźwiedziem na Festiwalu w Berlinie.

Marc pracuje jako praktykant fryzjerski w eleganckim salonie dla dobrze sytuowanych pań. Jego pasją nie są jednak piękne panie, ale samochody - planuje udział w rajdzie. Choć zdobył już numer startowy, wciąż nie ma auta, którym mógłby pojechać. Aby zdobyć pojazd, ucieka się do podstępu. Z przebranym za maharadżę kolegą wypożycza z salonu samochodowego sportowe Porsche i jedzie nim na trening. Auto trzeba jednak zwrócić, a problem udziału w rajdzie wciąż nie jest rozwiązany.

Wszyscy, którym bliskie jest kino artystyczne, powinni pojawić się na dzisiejszej projekcji. Już teraz warto też poinformować, że na sobotnim pokazie "Wrzasku" obecny będzie sam mistrz!

"Start", KINO PLUS GSM, środa godz. 14.30

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę