Lato Filmów - co nas czeka VII

Przyzwyczailiśmy się, że Święta Bożego Narodzenia to czas spotkań w gronie kochającej rodziny, czas dawania i dostawania prezentów, możliwość odpoczynku od pogoni za sprawami dnia codziennego. Inaczej sprawy widzi Willie - zawodowy oszust.
Święta od lat są dla niego świetną okazją do popełniania przestępstw w przebraniu Świętego Mikołaja. Jednak Święty Mikołaj powinien przynajmniej udawać, że lubi dzieci. Tymczasem Willie ich nie znosi. Święty Mikołaj powinien też kochać świat. I z tym nasz bohater ma kłopoty, radzi sobie jednak jak może, znieczulając nieco życiowe smutki alkoholem. Sytuacja zmienia się, gdy pewnego dnia Willie spotyka chłopca (Kelly), dzięki któremu pozna siłę przyjaźni i ludzkiego ciepła.

ZŁY MIKOŁAJ,
KINO PLUS GSM, środa godz. 19.00

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2023 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę