Kwadrans z Kają Tyzenhauz (video)

Skomentuj (2)

Mówią o niej, że jej głos w niskich rejestrach jest tajemniczy, szeroki i aksamitny. Znana ze szklanego ekranu z takich programów jak „Bitwa na głosy” czy „The Voice of Poland” Kaja Tyzehhauz 30 listopada wystąpi w Kwadransie.

Restauracja Kwadrans na ulicy Sadowej zaprasza w andrzejkowy wieczór na koncert Kai Tyzenhauz znanej z takich programów telewizyjnych, jak „Bitwa na głosy” czy „The Voice of Poland”. Na co dzień śpiewa w eksperymentalnym chórze „Gre Badanie" założonym przez aktora, beat boxera i wokalistę, Seana Palmera, a także w legendarnym zespole jazzowym Asocjacja Hagaw, z którym w tym roku wystąpiła na Internationales Dixieland Festiwal w Dreźnie.

Jej głos nie od dziś urzeka ciężką barwą, jak mówią niektórzy i ciepłą głębią. Zachwyciła na tyle organizatorów konkursu dla początkujących muzyków „Szansa na indeks”, organizowanego przez Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej i „Gazetę w Lublinie”, że przyznali jej indeks na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa, gdzie kształciła głos pod okiem Krystyny Prońko.

W andrzejkowy wieczór 30 listopada o godzinie 19.30 będzie mogła oczarować tych Państwa, którzy zawitają na ulicę Sadową do restauracji Kwadrans. Oprócz dwugodzinnej strawy dla ducha, będzie też coś dla ciała – specjalne andrzejkowe menu.

Na koncert wstęp wolny.

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

Mapa

Restauracje

Restauracja KWADRANS


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę