Kwadrans z Kają Tyzenhauz (video)

Skomentuj (2)

Mówią o niej, że jej głos w niskich rejestrach jest tajemniczy, szeroki i aksamitny. Znana ze szklanego ekranu z takich programów jak „Bitwa na głosy” czy „The Voice of Poland” Kaja Tyzehhauz 30 listopada wystąpi w Kwadransie.

Restauracja Kwadrans na ulicy Sadowej zaprasza w andrzejkowy wieczór na koncert Kai Tyzenhauz znanej z takich programów telewizyjnych, jak „Bitwa na głosy” czy „The Voice of Poland”. Na co dzień śpiewa w eksperymentalnym chórze „Gre Badanie" założonym przez aktora, beat boxera i wokalistę, Seana Palmera, a także w legendarnym zespole jazzowym Asocjacja Hagaw, z którym w tym roku wystąpiła na Internationales Dixieland Festiwal w Dreźnie.

Jej głos nie od dziś urzeka ciężką barwą, jak mówią niektórzy i ciepłą głębią. Zachwyciła na tyle organizatorów konkursu dla początkujących muzyków „Szansa na indeks”, organizowanego przez Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej i „Gazetę w Lublinie”, że przyznali jej indeks na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa, gdzie kształciła głos pod okiem Krystyny Prońko.

W andrzejkowy wieczór 30 listopada o godzinie 19.30 będzie mogła oczarować tych Państwa, którzy zawitają na ulicę Sadową do restauracji Kwadrans. Oprócz dwugodzinnej strawy dla ducha, będzie też coś dla ciała – specjalne andrzejkowe menu.

Na koncert wstęp wolny.

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

Mapa

Restauracje

Restauracja KWADRANS


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2020! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2020. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę