Kwadrans z Kają Tyzenhauz (video)

Skomentuj (2)

Mówią o niej, że jej głos w niskich rejestrach jest tajemniczy, szeroki i aksamitny. Znana ze szklanego ekranu z takich programów jak „Bitwa na głosy” czy „The Voice of Poland” Kaja Tyzehhauz 30 listopada wystąpi w Kwadransie.

Restauracja Kwadrans na ulicy Sadowej zaprasza w andrzejkowy wieczór na koncert Kai Tyzenhauz znanej z takich programów telewizyjnych, jak „Bitwa na głosy” czy „The Voice of Poland”. Na co dzień śpiewa w eksperymentalnym chórze „Gre Badanie" założonym przez aktora, beat boxera i wokalistę, Seana Palmera, a także w legendarnym zespole jazzowym Asocjacja Hagaw, z którym w tym roku wystąpiła na Internationales Dixieland Festiwal w Dreźnie.

Jej głos nie od dziś urzeka ciężką barwą, jak mówią niektórzy i ciepłą głębią. Zachwyciła na tyle organizatorów konkursu dla początkujących muzyków „Szansa na indeks”, organizowanego przez Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej i „Gazetę w Lublinie”, że przyznali jej indeks na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa, gdzie kształciła głos pod okiem Krystyny Prońko.

W andrzejkowy wieczór 30 listopada o godzinie 19.30 będzie mogła oczarować tych Państwa, którzy zawitają na ulicę Sadową do restauracji Kwadrans. Oprócz dwugodzinnej strawy dla ducha, będzie też coś dla ciała – specjalne andrzejkowe menu.

Na koncert wstęp wolny.

 

 

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (2)

Mapa

Restauracje

Restauracja KWADRANS


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2019. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Długi Weekend majowy 2019 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę