Kwadrans z Kają Tyzenhauz (video)

Skomentuj (2)

Mówią o niej, że jej głos w niskich rejestrach jest tajemniczy, szeroki i aksamitny. Znana ze szklanego ekranu z takich programów jak „Bitwa na głosy” czy „The Voice of Poland” Kaja Tyzehhauz 30 listopada wystąpi w Kwadransie.

Restauracja Kwadrans na ulicy Sadowej zaprasza w andrzejkowy wieczór na koncert Kai Tyzenhauz znanej z takich programów telewizyjnych, jak „Bitwa na głosy” czy „The Voice of Poland”. Na co dzień śpiewa w eksperymentalnym chórze „Gre Badanie" założonym przez aktora, beat boxera i wokalistę, Seana Palmera, a także w legendarnym zespole jazzowym Asocjacja Hagaw, z którym w tym roku wystąpiła na Internationales Dixieland Festiwal w Dreźnie.

Jej głos nie od dziś urzeka ciężką barwą, jak mówią niektórzy i ciepłą głębią. Zachwyciła na tyle organizatorów konkursu dla początkujących muzyków „Szansa na indeks”, organizowanego przez Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej i „Gazetę w Lublinie”, że przyznali jej indeks na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa, gdzie kształciła głos pod okiem Krystyny Prońko.

W andrzejkowy wieczór 30 listopada o godzinie 19.30 będzie mogła oczarować tych Państwa, którzy zawitają na ulicę Sadową do restauracji Kwadrans. Oprócz dwugodzinnej strawy dla ducha, będzie też coś dla ciała – specjalne andrzejkowe menu.

Na koncert wstęp wolny.

 

 

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (2)

Mapa

Restauracje

Restauracja KWADRANS


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Karnawałowy zawrót głowy! Poznaj oferty noclegowe, w których miło spędzisz czas w Karnawale 2019. Sprawdź noclegi i baw się dobrze!
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2019! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę