Księżycowe USG

Zapraszamy na księżycowe USG. USG serca i duszy. Kolejny raz jazz zasili zabytkowy budynek kazimierskich Jatek nową i niespotykanie pozytywną energią. Zapraszamy na kolejną edycję jazzującego Trzeciego Księżyca.  

U.S.G. to grupa przyjaciół, którzy wspólną przygodę muzyczną rozpoczęli jeszcze w 2010 r. Wtedy właśnie powstało trio, które na koncertach prezentowało zarówno własne kompozycje inspirowane twórczością artystów takich, jak Brad Meldau, czy E.S.T. jak i własnego autorstwa aranżacje znanych i mniej znanych standardów muzyki jazzowej. W tym czasie trio koncertowało w całej Polsce od Szczecina przez Warszawę i Kraków po bieszczadzką Wetlinę. Zespół był także doceniany zdobywając m.in. I nagrodę w konkursie Europejskich Integracji Muzycznych w Żyrardowie (2011r.).
W roku 2012 muzycy rozjeżdżając się na studia muzyczne do Katowic oraz Wrocławia zawiesili czasowo działalność tria. W okresie tym każdy z członków formacji współpracował z wieloma muzykami, wykonując muzykę nierzadko diametralnie odmienną stylistycznie.
Niniejszym chcielibyśmy zaprezentować Państwu trio w całkiem nowej odsłonie, bogatsze o nowe doświadczenia, umiejętności oraz o nową energię, której na scenie z pewnością nie zabraknie.

Michał Załęski - piano
Maciek Wojcieszuk - drums
Radek Łukaszewicz - bass, double bass

Trzeci Księżyc (zabytkowe Jatki Koszerne)
Mały Rynek 1 Kazimierz Dolny
start: 20:00
dla artystów: 20 pln
liczba miejsc ograniczona, rezerwacje sms: 502 722 432, email: korzeniowa@kazimierzdolny.pl


Tekst: Trzeci Księżyc

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2021/2022? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę