Konkurs klezmerski na start festiwalu

Skomentuj (3)
Dziś wystawą plakatów „Kazimierski klezmer” rozpoczyna się III Festiwal Muzyki i Tradycji Klezmerskiej. Przed nami cały tydzień z muzyką klezmerską. Dla tych z Państwa, którzy wezmą udział w naszym konkursie, mamy dwa dwuosobowe zaproszenia na biletowane imprezy festiwalowe.
Oficjalne otwarcie III Festiwalu Muzyki i Tradycji Klezmerskiej „Klezmerzy.pl warsztaty & koncerty” nastąpi o godz.2045 tuż przed koncertem zespołu Klezmer Orkester. Na większość imprez wstęp wolny, na kilka koncertów wejście za okazaniem biletów.

Dla naszych Internautów organizatorzy przygotowali 2 dwuosobowe zaproszenia – jedno na piątkowy podwójny koncert, w którym wystąpią: gwiazda festiwalu – szwedzki zespół Den Flygande Brokrullen oraz rosyjska kapela Nayekhovichi, a drugie – na sobotni Klezmerski rejs po Wiśle. Warunek? Prawidłowe odpowiedzi na zadania konkursowe.

Pytania:
  1. Ambasady jakich krajów objęły honorowy patronat nad III edycją festiwalu?
  2. W jakim miejscu – spośród wymienionych poniżej – nie będzie imprez festiwalowych? Knajpa U Fryzjera, Rynek, Synagoga, Kamienica pod klezmerami, Kawiarnia u Radka.
Rozwiązanie konkursu wraz z danymi teleadresowymi (imię, nazwisko, adres, telefon) należy wysyłać na e-mail: redakcja@kazimierzdolny.pl O zwycięstwie decyduje kolejność zgłoszeń. Ogłoszenie wyników konkursu na naszym portalu – w czwartek 17 lipca w godzinach przedpołudniowych.

Czekamy na odpowiedzi z dopiskiem: Konkurs klezmerski. Powodzenia!

Skomentuj


Dodane komentarze (3)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę