Koniec konkursu: Wygraj kalendarz serwisu Kazimierzdolny.pl na 2016 rok!

Uwaga! Dzisiaj zakończyliśmy konkurs „Kazimierz w obiektywie”. Wyniki zostaną ogłoszone jutro.

Co zrobić, aby wygrać jeden z kalendarzy naszego serwisu? Niżej przedstawiamy szczegóły dotyczące konkursu „Kazimierz w obiektywie”.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zamieścić na portalu KazimierzDolny.info zdjęcia ulubionego miejsca w Kazimierzu Dolnym wraz z krótkim uzasadnieniem. Tytuł wpisu musi zawierać adnotację „Konkurs”.

Każdy uczestnik może zamieścić dowolną liczbę wpisów – pod warunkiem, że będą one dotyczyć różnych zakątków naszego miasta!

Spośród zdjęć zamieszczonych w portalu KazimierzDolny.info komisja konkursowa wyłoni 5 najciekawszych i najbardziej oryginalnych, a ich autorzy otrzymają kalendarz oraz gadżety serwisu Kazimierzdolny.pl!

Konkurs trwa od 11 do 20 stycznia 2016 do godziny 13:00.

Szczegóły konkursu: Regulamin

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę