Koncert Grażyny Łobaszewskiej. Wyniki konkursu

"Czas nas uczy pogody", "Brzydcy", "Może za jakiś czas" czy też "Magiczne ognie tej jesieni"? Która piosenka Grażyny Łobaszewskiej jest dla Was najważniejsza?

Już w najbliższą środę, 14 sierpnia o godzinie 19.30 w budynku Dawnej Synagogi w Kazimierzu Dolnym. W ramach konkursu ogłoszonego na łamach naszego portalu można było wygrać jedną podwójną wejściówkę na koncert. Pytaliśmy o to, która z piosenek Grażyny Łobaszewskiej jest dla Was najważniejsza i dlaczego. W konkursie zwyciężyła pani Anna Charaba.

Oto nagrodzona wypowiedź:

"Magiczne ognie tej jesieni". Jesienią 2013 roku, a dokładnie 13 października, miałam pierwszą randkę z moim obecnym mężem Tomaszem. Od 2015 r. jesteśmy małżeństwem. Gdy się poznaliśmy ja miałam 38 lat a On 53. To były nasze magiczne ognie tej jesieni...

Zwyciężczyni gratulujemy. Bilety będą do odbioru w Budynku Dawnej Synagogi przed koncertem.

Koncert Grażyny Łobaszewskiej odbędzie się w środę, 14 sierpnia o godzinie 19.30 w budynku Dawnej Synagogi w Kazimierzu Dolnym.

Bilety w cenie 80 zł/os. można kupić online lub też na miejscu, przed koncertem w synagodze ul. Lubelska 4 w Kazimierzu Dolnym. Rezerwacje telefoniczne 692578677.  Liczba miejsc jest ograniczona.

Skomentuj


Mapa

Kwatery i pokoje

Dawna Synagoga Beitenu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2019 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2019.
Pokaż stopkę