Koncert Grażyny Łobaszewskiej. Wyniki konkursu

"Czas nas uczy pogody", "Brzydcy", "Może za jakiś czas" czy też "Magiczne ognie tej jesieni"? Która piosenka Grażyny Łobaszewskiej jest dla Was najważniejsza?

Już w najbliższą środę, 14 sierpnia o godzinie 19.30 w budynku Dawnej Synagogi w Kazimierzu Dolnym. W ramach konkursu ogłoszonego na łamach naszego portalu można było wygrać jedną podwójną wejściówkę na koncert. Pytaliśmy o to, która z piosenek Grażyny Łobaszewskiej jest dla Was najważniejsza i dlaczego. W konkursie zwyciężyła pani Anna Charaba.

Oto nagrodzona wypowiedź:

"Magiczne ognie tej jesieni". Jesienią 2013 roku, a dokładnie 13 października, miałam pierwszą randkę z moim obecnym mężem Tomaszem. Od 2015 r. jesteśmy małżeństwem. Gdy się poznaliśmy ja miałam 38 lat a On 53. To były nasze magiczne ognie tej jesieni...

Zwyciężczyni gratulujemy. Bilety będą do odbioru w Budynku Dawnej Synagogi przed koncertem.

Koncert Grażyny Łobaszewskiej odbędzie się w środę, 14 sierpnia o godzinie 19.30 w budynku Dawnej Synagogi w Kazimierzu Dolnym.

Bilety w cenie 80 zł/os. można kupić online lub też na miejscu, przed koncertem w synagodze ul. Lubelska 4 w Kazimierzu Dolnym. Rezerwacje telefoniczne 692578677.  Liczba miejsc jest ograniczona.

Skomentuj


Mapa

Kwatery i pokoje

Dawna Synagoga Beitenu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2019.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2019/2020? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę