Koncert Orkiestry Wojska Polskiego w Farze

Skomentuj (4)

zobacz więcej (13)

Nietypowo w środku tygodnia w farze miał miejsce koncert wpisujący się w kalendarz imprez z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Przed kazimierską publicznością wystąpiła Orkiestra Koncertowa Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznym Wojska Polskiego.

W czwartkowy wieczór w farze odbył się koncert Orkiestry Koncertowej Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznym Wojska Polskiego. Usłyszeliśmy wiązankę pieśni patriotycznych powstałych w różnych okresach historii Polski. Było to piękne widowisko nie tylko dla ucha, ale i dla oczu. Orkiestra wystąpiła w amarantowo - granatowych mundurach z czasów Księstwa Warszawskiego, a wykonawcy w strojach nawiązujących do tematyki wykonywanych pieśni.

 

Fara była pełna i długo jeszcze rozbrzmiewała oklaskami po ponad półtoragodzinnym koncercie. 

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • Robert
  Ubolewam że nie byłem,szkoda.
 • Redakcja
  Szanowni Państwo, ogłoszenie o koncercie było w naszym kalendarzu imprez. Zapraszamy do śledzenia wydarzeń pod adresem https://www.kazimierzdolny.pl/zaproszenia/
 • gen Wincenty hr Krasiński
  Peruki powinni pozakładać a nie wygolone głowy tutaj exponować. Żołnierz Księstwa Warszawskiego (trwało 7 lat) to przede wszystkim sumiasty wąs, bokobrody i długie włosy. Popatrzcie na portery z tamtej epoki > np płk Jana Kozietulskiego
 • pijany znad Grodarza
  Fara byłaby pełniejsza gdybyśmy o tym wiedzieli.
  Podobna historia z " kolonią artystyczną" z dni 12 - 14.
  Jednym słowem " O krok w tył ", a przecież nie o to chodzi.

Mapa

Zabytki

Kościół Farny


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę