Koncert Grażyny Łobaszewskiej. Konkurs trwa!

W najbliższą sobotę w kazimierskiej synagodze Grażyna Łobaszewska wystąpi z recitalem jubileuszu czterdziestolecia pracy estradowej. Mamy dla Państwa bezpłatną wejściówkę. Wystarczy tylko wziąć udział w konkursie.

Weekend w Kazimierzu to okazja do posłuchania piosenek Grażyny Łobaszewskiej, które wpisują się w charakter Miasteczka, choć większość z nich nie dotyczy go bezpośrednio. „Czas nas uczy pogody”, „Piosenka o ludziach z duszą”, „Brzydcy” „Gdybyś” są nastrojowe i pozwalają się smakować jak… Kazimierz, o którym sama Grażyna Łobaszewska mówi, że „smakuje jak wielopoziomowy tort, z którego zawsze chcę uszczknąć jeszcze kawałek.” Sprawdźmy, jak smakują piosenki artystki.

Dla tych z Państwa, którzy odpowiedzą ciekawie na pytanie konkursowe mamy bezpłatną wejściówkę ufundowaną przez Grażynę Łobaszewską i Ajagore. Autor najciekawszej odpowiedzi otrzyma podwójne zaproszenie na koncert "Grażyna Łobaszewska – 40 lat na scenie".

Zadanie konkursowe:

Oj ciągnie mnie do Kazimierza – zwierza się Grażyna Łobaszewska. – A co Państwa ciągnie do Miasteczka?

Odpowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl do piątku 17 sierpnia do godziny 20.00 włącznie. W tytule maila należy umieścić adnotację „Grażyna Łobaszewska. Konkurs”. Ogłoszenie wyników w czwartek 18 sierpnia o godzinie 9.00 na łamach naszego portalu.

„Grażyna Łobaszewska - 40 lat na scenie” już 18 sierpnia o godzinie 20.00 w synagodze ul. Lubelska 4.

Bilety w cenie 65 zł do nabycia na kupbilecik.pl

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2022! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2022. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę