Koncert Grażyny Łobaszewskiej. Konkurs trwa!

W najbliższą sobotę w kazimierskiej synagodze Grażyna Łobaszewska wystąpi z recitalem jubileuszu czterdziestolecia pracy estradowej. Mamy dla Państwa bezpłatną wejściówkę. Wystarczy tylko wziąć udział w konkursie.

Weekend w Kazimierzu to okazja do posłuchania piosenek Grażyny Łobaszewskiej, które wpisują się w charakter Miasteczka, choć większość z nich nie dotyczy go bezpośrednio. „Czas nas uczy pogody”, „Piosenka o ludziach z duszą”, „Brzydcy” „Gdybyś” są nastrojowe i pozwalają się smakować jak… Kazimierz, o którym sama Grażyna Łobaszewska mówi, że „smakuje jak wielopoziomowy tort, z którego zawsze chcę uszczknąć jeszcze kawałek.” Sprawdźmy, jak smakują piosenki artystki.

Dla tych z Państwa, którzy odpowiedzą ciekawie na pytanie konkursowe mamy bezpłatną wejściówkę ufundowaną przez Grażynę Łobaszewską i Ajagore. Autor najciekawszej odpowiedzi otrzyma podwójne zaproszenie na koncert "Grażyna Łobaszewska – 40 lat na scenie".

Zadanie konkursowe:

Oj ciągnie mnie do Kazimierza – zwierza się Grażyna Łobaszewska. – A co Państwa ciągnie do Miasteczka?

Odpowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl do piątku 17 sierpnia do godziny 20.00 włącznie. W tytule maila należy umieścić adnotację „Grażyna Łobaszewska. Konkurs”. Ogłoszenie wyników w czwartek 18 sierpnia o godzinie 9.00 na łamach naszego portalu.

„Grażyna Łobaszewska - 40 lat na scenie” już 18 sierpnia o godzinie 20.00 w synagodze ul. Lubelska 4.

Bilety w cenie 65 zł do nabycia na kupbilecik.pl

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Pokaż stopkę