Koncert Adama Struga w Hodie & Cras

Znany z niezwykle nastrojowej płyty „Strug. Leśmian. Soyka” Adam Strug wystąpi w sobotę w Kazimierzu Dolnym. Na koncert zaprasza pensjonat Hodie & Cras.

Już w sobotę 24 września o godzinie 19.00 w pensjonacie Hodie & Cras przy ul. Krakowskiej 15 odbędzie się koncert Adama Struga, któremu na buzuki towarzyszyć będzie utalentowany muzyk  Hipolit Woźniak.

Adam Strug, którego kolejny album „Mysz” był nominowany do tegorocznych Fryderyków w kategorii „Album roku. Muzyka korzeni”, zaprezentuje w Kazimierzu repertuar liryczny – zarówno kompozycje własne do tekstów wierszy Leśmiana, jak i piosenki autorskie, w tym najnowsze utwory z materiału, który przygotowywany jest do wydania na kolejnej płycie artysty.

- To wydarzenie niepowtarzalne i bardzo kameralne, idealne na początek jesiennej pory – mówi Magdalena Chmielewska z pensjonatu Hodie & Cras. - Słowem koncert, którego nie radzimy przeoczyć. Rzecz dla amatorów pięknego głosu Adama Struga i wszystkich poszukujących  nastrojowych i poruszających melodii.

Koncert odbędzie się w pensjonacie Hodie & Cras ul. Krakowska 15 w sobotę 24 września o godz. 19.00.

Bilet 50 zł. Liczba miejsc ograniczona. Rezerwacje: Magdalena Chmielewska 609 049 987

 

Skomentuj


Mapa

Pensjonaty

HODIE & CRAS Pensjonat


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę