Komentujemy na nowych zasadach (aktualizacja)

Skomentuj (28)

Na portalu www.KazimierzDolny.pl zmienia się z dniem dzisiejszym sposób dodawania komentarzy. Szczegóły poniżej.

Z dniem dzisiejszym umożliwiamy naszym Czytelnikom dodawanie komentarzy pod tekstami za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook, gdzie należy się zalogować, korzystając z prawego górnego pola na www.KazimierzDolny.pl – „Logowanie”. Tam – tuż pod pomarańczowym guzikiem „Zaloguj się” – naciskamy „Połącz się przez Facebooka” i postępujemy dalej według instrukcji.

Komentarze można również dodawać, korzystając z dotychczasowego konta na naszym portalu. Jeżeli jeszcze go Państwo nie macie, można je założyć, wpisując komentarz w odpowiednie pole, wciskając guzik „dodaj komentarz” i uzupełniając pola według instrukcji.

Jednocześnie informujemy, że w związku z licznymi sygnałami, jakie napływały do redakcji na temat blokowania możliwości swobodnego komentowania, przywracamy możliwość dodawania komentarzy bez rejestracji.

Jakkolwiek słuchamy głosów naszych użytkowników, jednak bardzo prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi na łamach serwisu.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (28)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2020! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2020. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę