Komentujemy na nowych zasadach (aktualizacja)

Skomentuj (28)

Na portalu www.KazimierzDolny.pl zmienia się z dniem dzisiejszym sposób dodawania komentarzy. Szczegóły poniżej.

Z dniem dzisiejszym umożliwiamy naszym Czytelnikom dodawanie komentarzy pod tekstami za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook, gdzie należy się zalogować, korzystając z prawego górnego pola na www.KazimierzDolny.pl – „Logowanie”. Tam – tuż pod pomarańczowym guzikiem „Zaloguj się” – naciskamy „Połącz się przez Facebooka” i postępujemy dalej według instrukcji.

Komentarze można również dodawać, korzystając z dotychczasowego konta na naszym portalu. Jeżeli jeszcze go Państwo nie macie, można je założyć, wpisując komentarz w odpowiednie pole, wciskając guzik „dodaj komentarz” i uzupełniając pola według instrukcji.

Jednocześnie informujemy, że w związku z licznymi sygnałami, jakie napływały do redakcji na temat blokowania możliwości swobodnego komentowania, przywracamy możliwość dodawania komentarzy bez rejestracji.

Jakkolwiek słuchamy głosów naszych użytkowników, jednak bardzo prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi na łamach serwisu.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (27)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Pokaż stopkę