Kolacja z Urszulą Dudziak

Skomentuj (10)
Knajpa u Fryzjera to nie tylko jedzenie i picie. Wiemy o tym od dawna, gdyż właściciele tego przybytku starają się (z naprawdę dobrym rezultatem) zapewniać swoim gościom również atrakcje pozakulinarne. W jeden z sierpniowych wieczorów, kiedy niebo jest najbardziej roziskrzone gwiazdami, taką atrakcją będzie właśnie kolacja z Gwiazdą.

W Knajpie u Fryzjera dominują klimaty żydowskie, zarówno w wystroju wnętrz, w kuchni, jak i w muzyce towarzyszącej gościom w sobotnie wieczory, co zaowocowało już wydaniem płyty kapeli Freilach, znakomicie przyjętej przez bywalców i krytyków muzycznych. W tę atmosferę doskonale wpisują się także i inni artyści, tacy jak amerykański Jug Free America, porywająca grupa Cere czy Maciej Strzelczyk, Piotr Rodowicz, Mariusz Bogdanowicz wypełniający muzyką sierpniowe wieczory jazzowe podczas festiwali filmowych.
 
Klimaty jazzowe zdecydowanie pasują do tego miejsca. Właściciele, zgadzając się z tą tezą, zaplanowali w jeden z sierpniowych wieczorów atrakcję nie lada KONCERT URSZULI DUZIAK  

Formuła tego wydarzenia jest odważna i jednocześnie zachęcająca. Impreza nosi nazwę "Kolacja z Urszulą Dudziak". W dwóch ogródkach Knajpy u Fryzjera i na obydwu poziomach restauracji odbędzie się bankiet, którego największą atrakcją nie będą obficie zaopatrzone bufety z zimnymi przekąskami, ani drinki i piwo podawane przez tutejszy personel - w Kazimierzu wystąpi gwiazda jedyna w swoim rodzaju - Urszula Dudziak - czołowa postać współczesnej wokalistyki, nie tylko jazzowej.

Niezwykła skala głosu, swoboda i perfekcja intonacji w każdej z jej pięciu oktaw oraz oryginalna technika wokalna, pionierskie osiągnięcia w zastosowaniach współczesnej elektronicznej technologii muzycznej zyskały jej sławę artystki oryginalnej i kreatywnej. Podstawę wokalistyki Urszuli Dudziak stanowi instrumentalne traktowanie głosu, wywodzące się z klasycznej i powszechnej w muzyce jazzowej techniki śpiewu "scatem". Swego rodzaju słownik muzycznego języka Urszuli Dudziak stanowi nagrany w 1973 roku, z Adamem Makowiczem, album Newborn Light. 

Jest niepowtarzalną, porywającą publiczność artystką. Prawdziwa gwiazda pozbawiona gwiazdorskich manier.
 
Zapowiada się więc wieczór naprawdę niesamowity! Gwiazda pod gwiazdami kazimierskiego nieba!

Gdzie? 
Knajpa u Fryzjera, Kazimierz Dolny, ul. Witkiewicza 2
W dwóch ogródkach Knajpy - zadaszonych i powiększonych z okazji tego wydarzenia, oraz na dwóch poziomach restauracji.

Kiedy? 
5 sierpnia 2005 o godzinie 21:00

Formuła Koncertu
Koncert biletowany. Zaproszenia na koncert są jednocześnie zaproszeniami na bankiet. Cena zaproszenia dla 1 osoby - 75 złotych.

Bankiet 
Cztery obficie zaopatrzone bufety z zimnymi przekąskami (nie tylko żydowskimi), drinki, wina chilijskie, piwo Żywiec, napoje bezalkoholowe - wszystko to bez żadnych ograniczeń i dodatkowych kosztów. 

Liczba miejsc
niestety ograniczona - przewidziano sprzedaż 180 zaproszeń

Jak kupić bilety?
Są dwie możliwości:
- pierwsza to pojechać do Kazimierza, wpaść na obiad do  Knajpy u Fryzjera, a na deser zakupić zaproszenia
- druga - wypełnić formularz i postępować zgodnie z instrukcją, a organizatorzy dostarczą Państwu zaproszenia pocztą 

kliknij tutaj
i WYPEŁNIJ FORMULARZ REZERWACYJNY

 
Z przyjemnością informujemy Państwa, że Portal www.KazimierzDolny.pl objął patronat medialny nad tą imprezą i na pewno opublikujemy bogatą relację z tego wydarzenia.

Skomentuj


Dodane komentarze (10)

 • mamaAgaty (gość)
  Super pomysł! PAPAYA najlepszym deserem tam chyba będzie! Ale jesli ktoś ma tak bardzo daleko do Kazimierza? i same koszty podróży są nieciekawe?to co?
 • snob (gość)
  Z tego co wiem obejrzy tyle ile mogłoby obejrzeć gdyby był za darmo, bo zostało tylko kilkanaście zaproszeń.

  Najlepsze rozwiązanie dla grosza - zorganizuj sobie sam taki koncert!
  Jesteś koleżko typowym "pouczaczem" - dowiedz się najpierw ile kosztuje organizacja takiego koncertu i czy pani Dudziak występuje za czapkę gruszek?
 • grosz (gość)
  ja rozumiem ze to kolacja ale z powodu tej kalacji (ceny) koncert obejrzy duzo mniej osob niz moglo by obejrzec mysle ze lepszym rozwiazaniem byla by mniejsza cena a jedzienie za pieniadze
 • fotone (gość)
  Groszu. Jak mowi naglowek to nie typowy koncert lecz"KOLACJA z Urszulą Dudziak".
 • grosz (gość)
  ludzie koncert z bankietem za 75 zloty dla snobow impreza moim zdaniem z calym szacunkiem dla pani Dudziak chetnie bym poszedł na koncert z dzieczyna no ale sztuka nie jest dla wszystkich jeszcze a szkoda moze sie to kiedys zmeni no wiec sztuka dla ludzi wszytstkich nie wybancow
 • SZYMEK (gość)
  Jestem na imprezie! Mam nadzieje że będzie PAPAYA!!!
 • Awa (gość)
  cieszę się na ten koncert bardzo! Do zobaczenia! Urszulę Dudziak uwielbiam!
 • aza
  :) z przyjemnoscia posłucham pani Dudziak :)
 • saska (gość)
  Już zarezerwowałem, stawimy się z największą przyjemnością.
 • weronika (gość)
  Gratulacje! Władze miasta mogą brać przykład! Jeśli się chce to nie ma rzeczy niemozliwych. Tak trzymać p. Robercie.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę