Kirgistan po kazimiersku

Skomentuj (1)

zobacz więcej (8)

Górski kraj w Środkowej Azji, niegdyś republika radziecka – dziś członek Wspólnoty Niepodległych Państw. Kirgistan. W podróż do dawnej Kirgizji zaprasza w poniedziałek 9 grudnia dr Jarosław Janowski.

Dr Jarosław Janowski zaprasza do Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w niezwykłą podróż do odległego kulturowo i geograficznie Kirgistanu. Spotkanie organizowane przez kazimierską bibliotekę w ramach projektu „Niezwykła podróż na Wschód”, wypełnią opowieści, pokaz zdjęć, a także degustacja potraw kuchni kirgiskiej.

Start 9 grudnia godzina 16.00 w Miejsko – Gminnej Bibliotece publicznej ul. Lubelska.

Dr Jarosław Janowski – absolwent Wychowania Plastycznego na UMCS w Lublinie i ASP w Warszawie. Zajmuje się teorią komunikacji wizualnej i filozofią (tytuł jego pracy doktorskiej: "Fenomen perspektywy jako sposób przedstawiania świata. Filozoficzne źródła i konsekwencje"), a także projektami graficznymi i wzorniczymi, ceramiką, projektuje instalacje przestrzenne we wnętrzach sakralnych – w tym jest autorem serii Grobów Pańskich w kazimierskim Kościele Świętej Anny.

 

Fot. Jarosław Janowski

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę