Kirgistan po kazimiersku

Skomentuj (1)

zobacz więcej (8)

Górski kraj w Środkowej Azji, niegdyś republika radziecka – dziś członek Wspólnoty Niepodległych Państw. Kirgistan. W podróż do dawnej Kirgizji zaprasza w poniedziałek 9 grudnia dr Jarosław Janowski.

Dr Jarosław Janowski zaprasza do Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w niezwykłą podróż do odległego kulturowo i geograficznie Kirgistanu. Spotkanie organizowane przez kazimierską bibliotekę w ramach projektu „Niezwykła podróż na Wschód”, wypełnią opowieści, pokaz zdjęć, a także degustacja potraw kuchni kirgiskiej.

Start 9 grudnia godzina 16.00 w Miejsko – Gminnej Bibliotece publicznej ul. Lubelska.

Dr Jarosław Janowski – absolwent Wychowania Plastycznego na UMCS w Lublinie i ASP w Warszawie. Zajmuje się teorią komunikacji wizualnej i filozofią (tytuł jego pracy doktorskiej: "Fenomen perspektywy jako sposób przedstawiania świata. Filozoficzne źródła i konsekwencje"), a także projektami graficznymi i wzorniczymi, ceramiką, projektuje instalacje przestrzenne we wnętrzach sakralnych – w tym jest autorem serii Grobów Pańskich w kazimierskim Kościele Świętej Anny.

 

Fot. Jarosław Janowski

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa

Kultura

Miejska Biblioteka Publiczna


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Znamy sposób na udane Wakacje 2021! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2021. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę