Kirgistan po kazimiersku

Skomentuj (1)

zobacz więcej (8)

Górski kraj w Środkowej Azji, niegdyś republika radziecka – dziś członek Wspólnoty Niepodległych Państw. Kirgistan. W podróż do dawnej Kirgizji zaprasza w poniedziałek 9 grudnia dr Jarosław Janowski.

Dr Jarosław Janowski zaprasza do Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w niezwykłą podróż do odległego kulturowo i geograficznie Kirgistanu. Spotkanie organizowane przez kazimierską bibliotekę w ramach projektu „Niezwykła podróż na Wschód”, wypełnią opowieści, pokaz zdjęć, a także degustacja potraw kuchni kirgiskiej.

Start 9 grudnia godzina 16.00 w Miejsko – Gminnej Bibliotece publicznej ul. Lubelska.

Dr Jarosław Janowski – absolwent Wychowania Plastycznego na UMCS w Lublinie i ASP w Warszawie. Zajmuje się teorią komunikacji wizualnej i filozofią (tytuł jego pracy doktorskiej: "Fenomen perspektywy jako sposób przedstawiania świata. Filozoficzne źródła i konsekwencje"), a także projektami graficznymi i wzorniczymi, ceramiką, projektuje instalacje przestrzenne we wnętrzach sakralnych – w tym jest autorem serii Grobów Pańskich w kazimierskim Kościele Świętej Anny.

 

Fot. Jarosław Janowski

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę