Kino KZMRZ!

Skomentuj (10)

Studio KZMRZ zaprasza do kina! Otwarcie w najbliższy weekend.

Studio KZMRZ działa w Kazimierzu od niedawna, ale dość intensywnie: organizuje wystawy, koncerty, performance. Teraz przyszła kolej na… kino!

- Zapraszam wszystkich mieszkańców i turystów na oficjalne otwarcie Kina KZMRZ. Będzie to kino otwarte dla wszystkich, czynne cały rok, bez żadnych opłat i biletów – mówi właściciel studia Michał Stachyra – aby wreszcie mieszkańcy mogli mieć możliwość na miejscu obcować z dobrym filmem.

Wstępnie planowane są trzy projekcje w tygodniu: w poniedziałki filmy dla dzieci, w środy – filmy dokumentalne i w piątki – filmy kinowe. Seanse rozpoczynać się będą o godzinie 20.00, dla dzieci o 18.00.

- Dzięki wykupieniu parasola licencyjnego będziemy możliwość legalnie odtwarzać również filmy, które aktualnie prezentowane są w kinach - mówi Michał Stachyra.

Czy to znaczy, że zobaczymy w Kazimierzu głośny film „Mamma Mia II” czy „303. Bitwa o Anglię”? Czas pokaże.

- Kino będzie się rozwijać – mówi Michał Stachyra – Zapraszamy wszystkich kinomanów, zwłaszcza w jesienne i zimowe wieczory.

Oczywiście teraz też. Otwarcie już w sobotę. Pierwszy seans zaczyna się o godzinie 20.00. Co zobaczymy na ekranie?

- Będzie to pokaz specjalny – niespodzianka – odpowiada enigmatycznie Michał Stachyra.

Kino powstało ze środków prywatnych Michała Stachyry, ekran został sfinansowany przez anonimowych darczyńców z Wrocławia.

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (10)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2018 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2018.
Pokaż stopkę