Kazimierz w pięć minut

Skomentuj (3)

Prowadzący program „Nie ma jak Polska” Anna Karna i Maciej Orłoś zapraszają tym razem na Lubelszczyznę. Na szlaku renesansu lubelskiego nie zabrakło też przystanku w Kazimierzu. W sumie 5 minut czasu „ekranowego”. Warto tu jednak zatrzymać się na dłużej.

„Renesansowa Lubelszczyzna” to kolejny odcinek cyklicznego programu promującego piękno naszej ojczystej ziemi „Nie ma jak Polska”. Anna Karna i Maciej Orłoś prezentują w nim perełki renesansu lubelskiego rozsypane po całej Ziemi Lubelskiej. Nie brak tu i Kazimierza nad Wisłą. Anna Karna prezentuje jego historię i zabytki.

Ale Kazimierz to nie tylko dawne dzieje. Co tu robić, kiedy obejrzymy już wszystko w nadwiślańskim Miasteczku? Kajaki, statki, łódki, rowery, konie, kolejka wąskotorowa – o tym wszystkim opowiada z siodełka roweru i nie tylko Maciej Orłoś.

Warto poświęcić 5 minut czasu „ekranowego” na Kazimierz (od 7.50 do 13.50 minuty). Może wpadniemy tu na dłużej?

Skomentuj


Dodane komentarze (3)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę