Kazimierz w obiektywie lekarzy w Kuncewiczówce

zobacz więcej (6)

Jak wygląda Kazimierz Dolny w obiektywie lekarzy? Zapraszamy do Domu Marii i Jerzego Kuncewiczów w Kazimierzu Dolnym.

Do końca marca w Kuncewiczówce można oglądać wystawę poplenerową IV Ogólnopolskiego Pleneru Fotograficznego Lekarzy „Kazimierz Dolny 2016”. Wydarzenie jest organizowane przez Lubelską Izbę Lekarską przy wsparciu Naczelnej Rady Lekarskiej.

W czwartej edycji Ogólnopolskiego Pleneru Fotograficznego Lekarzy udział wzięło blisko 30 amatorów i pasjonatów fotografowania w „białych fartuchach”. Efektem ich pracy jest wystawa składająca się z 25 zdjęć, wśród nich znajdują się fotografie znanych miejsc Kazimierza Dolnego, w tym również wnętrza Kuncewiczówki. Prace zostały włączone do stałej ekspozycji. Zdjęcia oglądać można nie tylko w muzealnej recepcji, ale także w pozostałych wnętrzach Domu Kuncewiczów oddziału Muzeum Nadwiślańskiego.

Wystawę oglądać można w Kuncewiczówce do 31 marca codzienne, z wyjątkiem wtorku w godzinach 9.00 – 16.00.


Tekst: Mateusz Łysiak

Fot. Dom Kuncewiczów
oddział Muzeum Nadwiślańskiego
w Kazimierzu Dolnym

Skomentuj


Mapa

Muzea

Dom Marii i Jerzego Kuncewiczów


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2020. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Długi Weekend majowy 2020 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę