Kazimierz Dolny - live

Skomentuj (23)
Uruchomiliśmy pierwszą w historii Kazimierza kamerę internetową przekazującą na żywo obraz z naszego miasteczka. Tym samym Kazimierz dołączył do reszty miast, które możemy oglądać on-line.

Kamera jest dostępna pod nową domeną internetową: www.kazimierzdolny.net - znajdziecie tam galerie archiwalnych ujęć z różnych pór dnia (później roku), a nawet zarejestrowane filmy. Możecie też wpisywać komentarze i wyrażać opinie na temat tego co widzicie.

W dzień kamera pracuje w trybie kolorowym i automatycznie dostosowuje się do warunków zewnętrznych, w nocy przechodzi w tryb podczerwieni i obraz staje się czarno biały.

Obecna transmisja i  lokalizacja kamery jest testowa.  Obraz odświeżany jest co 15 sekund a rozdzielczość to 320x240. Stopniowo będziemy zwiększać te parametry. Gdy tylko poprawią się warunki atmosferyczne umieścimy kamerę na dachu, swoim zasięgiem obejmie ona wówczas Kościół Farny, rynek i Górę Trzech Krzyży.

Całe przedsięwzięcie nie powiodłoby się bez wsparcia Pensjonatu Folwark Walencja, który jest wyłącznym sponsorem kamery. Dziękujemy !

Skomentuj


Mapa

Pensjonaty

Karlik


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę