Atrakcyjny Kazimierz

Skomentuj (2)

Poland Sotheby’s International Realty, spółka oferująca luksusowe nieruchomości, ekskluzywne domy i apartamenty przygotowała ranking 10 najatrakcyjniejszych polskich miast do zamieszkania. W zestawieniu znalazł się także Kazimierz Dolny.

Sieć Sotheby's International Realty Affiliates LLC jest częścią grupy Realogy Holdings Corp, która jest globalnym liderem w handlu nieruchomościami, pośrednictwie pomiędzy agentami i klientami oraz w zakresie usług związanych ze zmianą miejsca zamieszkania. W ubiegłym roku spółka otworzyła swoje biuro w Warszawie i rozpoczęła działalność na polskim rynku.


- Naszym celem jest pomnażanie i optymalizacja majątku naszych klientów, w oparciu o rynek nieruchomości – czytamy na stronie interentowej firmy Poland Sotheby’s International Realty. - Otwieramy drzwi do świata luksusowych nieruchomości w Polsce i ponad 50 innych krajach na całym świecie. Z jednej strony są to nieruchomości do zamieszkania albo przeznaczone na wakacyjny dom. Z drugiej – jako część portfela inwestycyjnego, obok akcji czy obligacji. To posiadłości wśród winnic, domy lub polem golfowym lub garażem na kolekcję aut, historyczne dwory i pałace, ale też nowoczesne kompaktowe apartamenty w morskich kurortach, penthouse’y w stolicach światowej gospodarki, czy mieszkania w odrestaurowanych kamienicach.


W ostatnim czasie spółka przygotowała ranking 10 najatrakcyjniejszych miast w Polsce. W oponii Poland Sotheby's International Realty, miasta te są najatrakcyjniejsze do zamieszkania. Pierwsze miejsce w zestawieniu zajął Kraków, a oprócz niego pojawiły się również: Wrocław, Warszawa, Trójmiasto, Bydgoszcz, Łódź, Toruń, Zakopane oraz dwa miasta z Lubelszczyzny: Lublin (8 miejsce) i Kazimierz Dolny (9 miejsce).


Jak tłumaczą twórcy rankingu, przy wyborze poszczególnych miast, sugerowano się głównie walorami estetycznymi, architektonicznymi oraz widokami.


- Miniaturowe miasteczko z południowym charakterem – tak twórcy zestawienia opisują Kazimierz Dolny. - Zlokalizowany nad dzikim odcinkiem Wisły, wśród lessowych wąwozów Kazimierz posiada bogatą ofertę rekreacyjno-kulturalną. Przez cały rok można spędzać aktywnie czas, rozkoszując się urokiem starej zabudowy i wyjątkowych krajobrazów.


Za główne atuty nadwiślańskiego Miasteczka uważane są urokliwe widoki, położenie w dolinie Wisły oraz mnóstwo architektonicznych perełek.

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

 • Gosia
  @Pijany. Prosta informacja w "pigułce". jestem za!!!
 • pijany znad Grodarza
  "W ostatnim czasie spółka przygotowała ranking 10 najatrakcyjniejszych miast w Polsce. W oponii Poland Sotheby's International Realty, miasta te są najatrakcyjniejsze do zamieszkania. Pierwsze miejsce w zestawieniu zajął Kraków, a oprócz niego pojawiły się również: Wrocław, Warszawa, Trójmiasto, Bydgoszcz, Łódź, Toruń, Zakopane oraz dwa miasta z Lubelszczyzny: Lublin (8 miejsce) i Kazimierz Dolny (9 miejsce).


  Jak tłumaczą twórcy rankingu, przy wyborze poszczególnych miast, sugerowano się głównie walorami estetycznymi, architektonicznymi oraz widokami.


  - Miniaturowe miasteczko z południowym charakterem - tak twórcy zestawienia opisują Kazimierz Dolny. - Zlokalizowany nad dzikim odcinkiem Wisły, wśród lessowych wąwozów Kazimierz posiada bogatą ofertę rekreacyjno-kulturalną. Przez cały rok można spędzać aktywnie czas, rozkoszując się urokiem starej zabudowy i wyjątkowych krajobrazów."
  @ Ola.
  Pamiętajmy o tym.
  Panie Burmistrzu.
  Wykorzystajmy to.Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Pokaż stopkę