Kazimierskie Targi Kolekcjonerskie

27 czerwca 2009 r. w godzinach 9 – 17 w Kazimierzu przy Bulwarze nad Wisłą (za restauracją „Kwadrans”) odbędą się po raz pierwszy Kazimierskie Targi Kolekcjonerskie.  Imprezę organizuje nieformalne stowarzyszenie hoteli „Villa Bohema”, „Dwa Księżyce”, „Zajazd Piastowski” oraz Burmistrz Miasta Kazimierz Dolny i Stowarzyszenie Kolekcjonerów z Lublina.

Kazimierskie Targi Kolekcjonerskie będą doskonałą okazją, by hobbyści mogli się spotkać, wymienić różnego rodzaju przedmiotami (militariami, monetami, znaczkami, itp.), uzupełnić swoje kolekcje lub kupić nowe okazy. Miłośnicy antyków, dawnego rzemiosła artystycznego, obrazów, biżuterii, zegarów będą mogli nabyć coś do swoich zbiorów lub choćby nacieszyć oczy „starodawnymi” cackami.

Założeniem, jakie przyświeca organizatorom, jest to, by Targi odbywały się cyklicznie, raz w miesiącu. Kolejne najbliższe spotkania zaplanowane są na soboty: 25 lipca oraz 29 sierpnia 2009 r.

Wystawcy mogą bezpłatnie wziąć udział w targach, informując uprzednio o swoim uczestnictwie za pośrednictwem poczty internetowej: rezerwacja@villabohama.pl.

Zapraszamy wszystkich miłośników „staroci”, licząc na duże zainteresowanie wystawców oraz kupujących.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2022 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę