Kazimierskie Inspiracje - wyniki konkursu

Koncert wiedeńskiej harfistki Moniki Stadler 26 lipca o godz. 20.30 otworzy Festiwal Kazimierskie Inspiracje, czyli cykl warsztatów, spotkań i koncertów, w których w lipcu i sierpniu wystąpią w Kazimierzu artyści z siedmiu krajów, w tym wiele światowych gwiazd. Kto wygrał bilety?

Bezpłatną wejściówkę – dwuosobowe zaproszenie – na koncert inauguracyjny Festiwalu Kazimierskie Inspiracje wygrał Paweł Baniowski z Puław. Gratulujemy!

Bilety do odbioru w Synagodze ul. Lubelska 4 przed koncertem za okazaniem danych adresowych.

Imprezy Festiwalu Kazimierskie Inspiracje w najbliższym tygodniu:

25 lipca (przy ognisku) & 26 lipca - Powitanie Roku wg Kalendarza Majów
26 lipca godz. 20.30 – „Pomiędzy Ziemią, Morzem i Niebem” - Koncert Moniki Stadler (Austria) – harfa, była synagoga, ul. Lubelska 4
27- 30 lipca - Śpiewaj i Otwórz Serce – Hannibal Means (USA), 27 lipca lub 27- 30 lipca
28 lipca -  1 sierpnia –  Warsztaty Ceramiczne – Izabela Wołowiec
29 lipca godz. 20.00 / 6 sierpnia godz. 18.00 & 20.00 / 7 sierpnia godz. 18.00 / 15 sierpnia godz. 20.00 / 22 sierpnia godz. 18.00 & 20.00 - Koncerty relaksacyjne „Kąpiel w Dźwiękach Gongów”
Gongi emitują bogate spektrum dźwięków i alikwot, które masują całe ciało i aktywują m.in. szyszynkę. Spowolnienie fal mózgowych prowadzi do głębokiej relaksacji, której sprzyja pozycja leżąca. Po tym niezapomnianym i niemożliwym do opisania doświadczeniu każdy czuje się w swoim ciele jak w domu, jest odświeżony i doenergetyzowany.
1 sierpnia godz. 20.30 – Healing Music – Koncert Relaksacyjny Bogdan Halicki (instrumenty perkusyjne) & Stanisław Olszewski (gongi), była synagoga, ul. Lubelska 4
Niepowtarzalny nastrój koncertów tworzy niezwykła „magia”  oraz energia muzyki, odczuwana przez słuchaczy zarówno mentalnie jak i fizycznie (rodzaj Mind Spa).
2 – 3 sierpnia – Synestezja Muzyki. Zmysły i Kreatywność Inspirowane Muzyką - Bogdan Halicki

Bilety na koncerty: Biuro PTTK w Kazimierzu Dolnym Rynek 27 lub tel. 509 477 355 oraz bezpośrednio przed koncertem

Zapisy, bilety i informacje: Mars, Wenus i Zdrowie
Tel. 509 477 355, 516 235 032, info@mars-wenus.pl, www.mars-wenus.pl

Organizator – Fundacja Mars, Wenus i Zdrowie
Sponsorzy – Austriackie Forum Kultury, TicketPro, KupBilet
Partnerzy: Instytut Ewy Foley, Holiday Inn - Warszawa
Patronat honorowy – Kazimierz Dolny, WienKultur
Patroni medialni: Kazimierski Portal Internetowy, Nieznany świat, „Kronika Kozienicka”, Wydawnictwo Pulsar, TVP Lublin, Radio Lublin, Radio Łódź, Wegetariański Świat, Dziennik Wschodni

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2022.
Pokaż stopkę