Kazimierskie Inspiracje - konkurs II

Koncertem Moniki Stadler rozpoczął się Festiwal Kazimierskie Inspiracje. 1 sierpnia o godz. 20.30 – Healing Music – Koncert Relaksacyjny Bogdana Halickiego i Stanisława Olszewskiego.  Bilety na ten koncert – do wygrania w II Konkursie Kazimierskie Inspiracje.

Niepowtarzalny nastrój koncertu Healing Music tworzy niezwykła "magia" oraz energia muzyki, odczuwana przez słuchaczy zarówno mentalnie jak i fizycznie (rodzaj Mind Spa). Healing Music łączy estetykę artystycznej muzyki warstwowej i ekspresję interaktywnych intuicyjnych improwizacji z terapeutycznymi walorami muzyki. Energia muzyki podziała pozytywnie na strukturę komórkową, psychikę i układ nerwowy słuchacza, eliminując zmęczenie organizmu i stres.

W budynku byłej synagogi 1 sierpnia o godz.20.30 wystąpią: Bogdan Halicki – insrumenty perkusyjne oraz Stanisław Olszewski – gongi.

Aby otrzymać bezpłatne podwójne zaproszenie na ten koncert, należy poprawnie odpowiedzieć na pytania konkursowe:

  1. Kto jest twórcą muzyki terapeutycznej BIOPHONIC ART relaksującej całe ciało i synchronizujące półkule mózgowe?
  2. Wymień dwa spotkania plenerowe w ramach Festiwalu Kazimierskie Inspiracje.
  3. Jak nazywa się miejscowość położona na drugim brzegu Wisły i połączona z Kazimierzem Dolnym promem?

Rozwiązanie konkursu wraz z danymi teleadresowymi (imię, nazwisko, adres, telefon) należy wysyłać na adres e-mail: redakcja@kazimierzdolny.pl Ogłoszenie wyników konkursu na naszym portalu – w czwartek 31 lipca w godzinach przedpołudniowych.

Czekamy na odpowiedzi z dopiskiem: Kazimierskie Inspiracje – konkurs II. Powodzenia!

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2023.
Pokaż stopkę