Kazimierska Strefa Kibica w Rynkowej

Skomentuj (3)

Historyczne wydarzenie sportowe w Polsce. 23 dni siatkarskich emocji. 103 mecze, także z udziałem Polaków. Już w sobotę 30 sierpnia rozpoczną się Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014. Zapraszamy do Kazimierskiej Strefy Kibica w Rynkowej.

Pierwszy mecz organizowanych w Polsce Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014 – Polska – Serbia – rozegrany zostanie na stadionie Narodowym w Warszawie, gdzie na trybunach zasiądzie około 62 tysiące kibiców z całego świata. W sumie bezpośrednio na stadionach mecze rozgrywane w siedmiu polskich miastach - Warszawie (Stadion Narodowy), Wrocławiu (Hala Stulecia), Krakowie (Kraków Arena), Łodzi (Atlas Arena), Gdańsku (Ego Arena), Bydgoszczy (Łuczniczka) oraz Katowicach (Spodek) – obejrzy ponad 600 tysięcy miłośników siatkówki.


Ci, którzy zaplanowali oglądanie transmisji w telewizji, o ile nie są abonentami Cyfrowego Polsatu, będą mogli co najwyżej obejrzeć w ogólnodostępnym Polsacie mecz otwarcia na Stadionie Narodowym, w którym Biało-Czerwoni zmierzą się z Serbami. Mistrzostwa - największa po piłkarskim Euro 2012 impreza w historii polskiego sportu – zostały bowiem zakodowane przez Polsat. Ich oglądanie będzie możliwe w zagranicznych telewizjach – prawa do transmisji wykupiło 168 państw.

Rozgrywki będzie można oglądać także w specjalnie przygotowanych Strefach Kibica. Jedna z nich będzie w Kazimierzu. Prawa do transmisji wykupiła kawiarnia Rynkowa.

Terminarz gier reprezentacji Polski w pierwszej fazie grupowej MŚ 2014:

•    30 sierpnia Polska - Serbia, Stadion Narodowy (Warszawa)
•    2 września, Polska - Australia, Hala Stulecia (Wrocław)
•    4 września, Polska - Wenezuela, Hala Stulecia (Wrocław)
•    6 września, Polska - CAVB 3, Hala Stulecia (Wrocław)
•    7 września, Polska - Argentyna, Hala Stulecia (Wrocław)

Faza grupowa mistrzostw świata siatkarzy - Polska 2014:

•    Grupa A (Warszawa, Wrocław): Polska, Argentyna, Serbia, Australia, CAVB 3, Wenezuela
•    Grupa B (Katowice): Brazylia, NORCECA 2, Niemcy, CAVB 1, Korea Południowa, Finlandia
•    Grupa C (Gdańsk): Rosja, Bułgaria, NORCECA 3, CAVB 2, Chiny, NORCECA 5
•    Grupa D (Kraków): Włochy, NORCECA 1, Iran, Francja, NORCECA 4, Belgia

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

  • Zbyszek Wacławski
    Jasiu, brawo za prospołeczne traktowanie biznesu.Jesteś z niewielu ludzi, którzy swoją obecność na rynku traktują jako wyraz korelacji z otoczeniem.Taka jest rola biznesu, jednak trzeba lat by niektórzy udziałowcy rynku potrafili to zrozumieć.
  • pijany z Okala
    fajna sprawa można będzie se nawalić z pijanym z nad Grodarza
  • pijany znad Grodarza
    Można?. Można.

Mapa

Restauracje

Kawiarnia Rynkowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę