Kąpiele w Dźwiękach Gongów

Skomentuj (2)

Mamy środek wakacji – czas urlopów, odpoczynku. Jak można się zrelaksować w Kazimierzu? Na przykład uczestnicząc w „Kąpielach w Dźwiękach Gongów” organizowanych w ramach III Festiwalu Kazimierskie Inspiracje 2012.

„Kąpiel w Dźwiękach Gongów” to rodzaj masażu za pomocą dźwięków, na który zapraszają terapeuci Jacek Wiktor, Izabela Wołowiec i Sławomir Sówka.

- Majestatyczne dźwięki otulają i przenikają, prowadzą poza dźwięk i obrazy i pozwalają wziąć udział w transformujących wewnętrznych procesach. Po „Kąpieli w Dźwiękach Gongów” jesteśmy uwolnieni od napięć i lęków, czujemy się witalni i bardziej „we własnym ciele” – zachęcają organizatorzy, twierdząc, że gongowe kąpiele pozytywnie wpływają na organizm, zwłaszcza przy chronicznych bólach kręgosłupa, przy wypaleniu zawodowym, depresji i symptomach psychosomatycznych. – Częste sesje gongowe dają wgląd w głębokie warstwy osobowości i przerywają mechanizmy wytwarzające napięcia w ciele.

Najbliższe spotkanie z cyklu „Kąpiel w Dźwiękach Gongów” już 10 sierpnia (piątek) o godzinie 19.00 w Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym przy ul. Nadwiślańskiej 9. Inwestycja dla dobrego samopoczucia: 35 zł, studenci, emeryci i renciści - 25 zł. Uczestnicy są proszeni o zabranie ze sobą wygodnego ubrania, koca i karimaty – większość czasu spędzana jest na leżąco.

Kolejne kąpiele zaplanowano na 11, 12, 13, 14, 15 sierpnia również na godz. 19.00 w tym samym miejscu.

Zapisy i informacje: Fundacja Mars, Wenus i Zdrowie
tel. 509 477 355,  info@mars-wenus.pl

 

Fot. Z archiwum organizatorów

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

  • bartek
    To jest jedna wielka bzdura i wyciaganie kasy od naiwnych. Ten sam efekt, tylko za darmo, osiągnie się leżąc w domu na kanapie i puszczajac miłą muzyczkę, np. klasyczną
  • pomysłowy Dobromir
    Kazimierz nie potrzebuje term, spa czy basenów: tutaj stosujemy Kąpiele w Dźwiękach Gongów!
    Brawo, znowu sukces!

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę