KaCeZet w Korzeniowej!

Na KaCeZeta czekamy już rok. Ostatnie spotkanie miało mieć miejsce dokładnie rok temu w Andrzejki 2014, jednak nie doszło do skutku. Teraz mamy ponowną okazję poznać tego wspaniałego artystę. Będzie bujać, będzie słońce, będzie pozytywnie i pokojowo. Będzie tanecznie. Zapraszamy!

Rasowy dźwięk i charakterystyczny wokalista. KaCeZet ma dużo do powiedzenia i nikt nie podrobi jego stylu. Potwierdza to kolejny album z Fundamentami „Dziennik kapitana”.

Swoją przygodę z muzyką zaczął w gimnazjum od nauki gry na gitarze elektrycznej w szkole im. Krzysztofa Komedy. W latach 2002-2008 występował z zespołem Tabula Rasa, z którym w 2006 roku wydał płytę „Niczego“. W tym czasie KaCeZet zaczął stawiać pierwsze kroki w świecie soundsystemów, grając imprezy pod szyldem Soundz of Freedom. Na szerokie wody wypłynął albumem „Stara Szkoła“ z Dreadsquad (2009).

W 2011 roku wydał swój pierwszy album z zespołem Fundamenty, w którego składzie znajdziecie m.in. Dżeksonga Onaszkiewicza – lidera legendarnego zespołu Immanuel oraz jego syna Benjamina. Formuła muzyczna sztuki KaCeZeta została poszerzona o miejski folk czy blues.

W ubiegłym roku ukazała się nowa płyta grupy KaCeZet & Fundamenty pt. "Dziennik kapitana cz. I" z gośćmi w postaci Kamila Bednarka, PeZeta oraz Pablopavo. Przyniosła przeboje w postaci "Fundamentów", które tygodniami okupował Listę Przebojów Trójki, "Mistrza" czy „"Niech gadają".

KaCeZet pokazuje wielki styl, sypiąc jak z rękawa grami słownymi i błyskotliwymi porównaniami. W zgrabny sposób opowiada o sprawach istotnych i trudnych, unikając wpadania w pułapki patosu czy banału.


Start: 12 grudnia godz. 19:19
Miejsce: Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa Kazimierz Dolny ul. Doły 43
Rezerwacja: przystanekkorzeniowa@gmail.com, SMS 502 722 432
Liczba miejsc ograniczona
wstęp: 20 pln

 

Tekst i foto: Korzeń

 

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę