KaCeZet w Korzeniowej!

Na KaCeZeta czekamy już rok. Ostatnie spotkanie miało mieć miejsce dokładnie rok temu w Andrzejki 2014, jednak nie doszło do skutku. Teraz mamy ponowną okazję poznać tego wspaniałego artystę. Będzie bujać, będzie słońce, będzie pozytywnie i pokojowo. Będzie tanecznie. Zapraszamy!

Rasowy dźwięk i charakterystyczny wokalista. KaCeZet ma dużo do powiedzenia i nikt nie podrobi jego stylu. Potwierdza to kolejny album z Fundamentami „Dziennik kapitana”.

Swoją przygodę z muzyką zaczął w gimnazjum od nauki gry na gitarze elektrycznej w szkole im. Krzysztofa Komedy. W latach 2002-2008 występował z zespołem Tabula Rasa, z którym w 2006 roku wydał płytę „Niczego“. W tym czasie KaCeZet zaczął stawiać pierwsze kroki w świecie soundsystemów, grając imprezy pod szyldem Soundz of Freedom. Na szerokie wody wypłynął albumem „Stara Szkoła“ z Dreadsquad (2009).

W 2011 roku wydał swój pierwszy album z zespołem Fundamenty, w którego składzie znajdziecie m.in. Dżeksonga Onaszkiewicza – lidera legendarnego zespołu Immanuel oraz jego syna Benjamina. Formuła muzyczna sztuki KaCeZeta została poszerzona o miejski folk czy blues.

W ubiegłym roku ukazała się nowa płyta grupy KaCeZet & Fundamenty pt. "Dziennik kapitana cz. I" z gośćmi w postaci Kamila Bednarka, PeZeta oraz Pablopavo. Przyniosła przeboje w postaci "Fundamentów", które tygodniami okupował Listę Przebojów Trójki, "Mistrza" czy „"Niech gadają".

KaCeZet pokazuje wielki styl, sypiąc jak z rękawa grami słownymi i błyskotliwymi porównaniami. W zgrabny sposób opowiada o sprawach istotnych i trudnych, unikając wpadania w pułapki patosu czy banału.


Start: 12 grudnia godz. 19:19
Miejsce: Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa Kazimierz Dolny ul. Doły 43
Rezerwacja: przystanekkorzeniowa@gmail.com, SMS 502 722 432
Liczba miejsc ograniczona
wstęp: 20 pln

 

Tekst i foto: Korzeń

 

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2023! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę