Jesienne loty

Skomentuj (25)

zobacz więcej (22)

Zgodnie z zapowiedziami zapraszamy państwa na jesienną wycieczkę powietrzną nad Kazimierzem. Autorem zdjęć lotniczych jest, jak poprzednio puławski paralotniarz Bogdan Rojek.

Miasteczko w kolorach złota i brązu przepasane niebiesko - wrzosową wstęgą  Wisły wygląda jak zwykle - niezwykle. Białe ściany domów w rynku w listopadowym słońcu kontrastują z tradycyjną ceglaną czerwienią dachówek. Fara i kościół świętej Anny prężą się w niebo jak na akwarelach Vogla. Wiatrak w Męćmierzu brązowieje na wyścigi z rudością traw i lasów. Lotnia wzbija się wyżej. Widnokrąg zaokrągla się delikatnie w kształt kuli. Roztacza się widok na janowiecki zamek i uliczki. A oto Walencja w złotach jesieni.

I to koniec spaceru. Można go jednak powtórzyć. Wirtualnie i w rzeczywistości. A zimą pokażemy Państwu widziany z góry Kazimierz w białej szacie.

Zdjęcie w wysokiej rozdzielczości z obu sesji znajdują się w dziale Fotografie.

Sponsorem zdjęć jest dawny pensjonat Folwark Walencja, zapraszamy na stronę www.FolwarkWalencja.pl

Skomentuj


Dodane komentarze (25)

Mapa

Pensjonaty

Karlik


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2022! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2022. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę