Jazzowy weekend w Korzeniowej

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa na Dołach zaprasza na Jazzowy weekend. W piątek i sobotę odbędą się tu dwa koncerty. Wystąpią Jazz in Duo oraz Terefere.

Jazz in Duo - Magdalena Boka Boduła vocal, Bartek Czubak gitara. To duet szczególny. Jazz wypełnia ich serca, poruszają się wielu kierunkach i dotykają wielu pokrewnych gatunków muzycznych. Magda i Bartek zagrają autorskie aranżacje kultowych standardów jazzowych początków tego gatunku, środka jazzowej rewolucji i współczesnych selekcji najlepszych jazzowych kompozycji. Wieczór smaku, wieczór doskonałych dźwięków i emocji.

Koncert w piątek 27 maja o godzinie 19:19.

Terefere to także akustyczny duet (Edyta Glińska: pisze teksty, tworzy linie wokalne, śpiewa;  Patryk Walczak: komponuje melodie, pisze nuty i gra na akordeonie), niekonwencjonalnie łączący brzmienie kobiecego wokalu z akordeonem. Zaskakujący. Pełen tajemnicy i magii. Podróżuje w różnych kierunkach. Płynie różnymi stylami z takimi przewodnikami jak: The Police, Daft Punk, Stevie Wonder...

Koncert w sobotę 28 maja o godzinie 19:19.

Gdzie: Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa * Kuchnia * Muzyka * Kultura * ul. Doły 43 Kazimierz Dolny
Kiedy: 27 - 28 maja godz. 19.19
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność rezerwacji
Rezerwacje: przystanekkorzeniowa@gmail.com, tel 502 722 432
Wstęp 20PLN

 

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2020/2021? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę