Jazzowy weekend w Korzeniowej

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa na Dołach zaprasza na Jazzowy weekend. W piątek i sobotę odbędą się tu dwa koncerty. Wystąpią Jazz in Duo oraz Terefere.

Jazz in Duo - Magdalena Boka Boduła vocal, Bartek Czubak gitara. To duet szczególny. Jazz wypełnia ich serca, poruszają się wielu kierunkach i dotykają wielu pokrewnych gatunków muzycznych. Magda i Bartek zagrają autorskie aranżacje kultowych standardów jazzowych początków tego gatunku, środka jazzowej rewolucji i współczesnych selekcji najlepszych jazzowych kompozycji. Wieczór smaku, wieczór doskonałych dźwięków i emocji.

Koncert w piątek 27 maja o godzinie 19:19.

Terefere to także akustyczny duet (Edyta Glińska: pisze teksty, tworzy linie wokalne, śpiewa;  Patryk Walczak: komponuje melodie, pisze nuty i gra na akordeonie), niekonwencjonalnie łączący brzmienie kobiecego wokalu z akordeonem. Zaskakujący. Pełen tajemnicy i magii. Podróżuje w różnych kierunkach. Płynie różnymi stylami z takimi przewodnikami jak: The Police, Daft Punk, Stevie Wonder...

Koncert w sobotę 28 maja o godzinie 19:19.

Gdzie: Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa * Kuchnia * Muzyka * Kultura * ul. Doły 43 Kazimierz Dolny
Kiedy: 27 - 28 maja godz. 19.19
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność rezerwacji
Rezerwacje: przystanekkorzeniowa@gmail.com, tel 502 722 432
Wstęp 20PLN

 

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę