Ile razy w myślach...

zobacz więcej (18)

Czterech aktorów i jedna wielka improwizacja. Tak w skrócie opisać można spektakl pt. “Ile razy w myślach zdobywałem świat?”, który odbył się w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki.

Teatr improwizacji nie ma sobie równych. Nie ma wyuczonych tekstów i gotowego scenariusza. A oprócz aktorów, ważną rolę pełni także publiczność, która współtworzy spektakl. Udział w takim wydarzeniu na długo pozostaje w pamięci.

W Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki wystąpiło czterech aktorów: Paweł Banaszczyk, Szczepan Głodzik, Michał Lech oraz Jan Wawrzyniec Tuźnik. Młodzi, zdolni i już doświadczeni artyści, którzy przenieśli nas do świata improwizacji.

- “Ile razy w myślach zdobywałem świat?” to teatralne dziwowisko oparte na prawdziwych historiach z życia – twierdzą realizatorzy spektaklu. - Dziwowisko, bo aktorzy w tej komedii absurdu nie mają scenariusza ani suflera - jedynie hasło-sugestię od publiczności, które inspiruje ich do tworzenia jednorazowych jednoaktówek.

Z czym kojarzy nam się słowo wózek? Każdemu z nas na pewno przychodzą do głowy różnorodne wspomnienia i pomysły. Tak jest również z aktorami, którzy podczas spektaklu improwizacji dzielą się z publicznością swoimi doświadczeniami, rozmyślaniami czy odczuciami. To olbrzymia dawka dobrego humoru, która w połączeniu z warsztatem aktorskim wprawia nas w pozytywny nastrój, a jednocześnie relaksuje i uspokaja.

 

Fragment spektaklu zobaczyć można na Facebooku.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę