Ile razy w myślach...

zobacz więcej (18)

Czterech aktorów i jedna wielka improwizacja. Tak w skrócie opisać można spektakl pt. “Ile razy w myślach zdobywałem świat?”, który odbył się w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki.

Teatr improwizacji nie ma sobie równych. Nie ma wyuczonych tekstów i gotowego scenariusza. A oprócz aktorów, ważną rolę pełni także publiczność, która współtworzy spektakl. Udział w takim wydarzeniu na długo pozostaje w pamięci.

W Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki wystąpiło czterech aktorów: Paweł Banaszczyk, Szczepan Głodzik, Michał Lech oraz Jan Wawrzyniec Tuźnik. Młodzi, zdolni i już doświadczeni artyści, którzy przenieśli nas do świata improwizacji.

- “Ile razy w myślach zdobywałem świat?” to teatralne dziwowisko oparte na prawdziwych historiach z życia – twierdzą realizatorzy spektaklu. - Dziwowisko, bo aktorzy w tej komedii absurdu nie mają scenariusza ani suflera - jedynie hasło-sugestię od publiczności, które inspiruje ich do tworzenia jednorazowych jednoaktówek.

Z czym kojarzy nam się słowo wózek? Każdemu z nas na pewno przychodzą do głowy różnorodne wspomnienia i pomysły. Tak jest również z aktorami, którzy podczas spektaklu improwizacji dzielą się z publicznością swoimi doświadczeniami, rozmyślaniami czy odczuciami. To olbrzymia dawka dobrego humoru, która w połączeniu z warsztatem aktorskim wprawia nas w pozytywny nastrój, a jednocześnie relaksuje i uspokaja.

 

Fragment spektaklu zobaczyć można na Facebooku.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2019 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2019.
Pokaż stopkę