I w drogę po ukraińskich stepach...

W najbliższy weekend Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa zaprezentuje artystę, który wypełni wnętrze Korzenia wibracjami szczęścia i zabawy. Będzie kameralnie, zasiądziemy wygodnie i w drogę, po ukraińskich stepach...

W najbliższy piątek o 19:19 Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa zaprezentuje artystę, który wypełni wnętrze Korzenia wibracjami szczęścia i zabawy. Tym razem koncert odbędzie się w środku. Będzie kameralnie, zasiądziemy wygodnie, zwilżymy usta i w drogę, po ukraińskich stepach...

Sasha Boole to jeden z najważniejszych przedstawicieli ukraińskiej sceny folkowej. Ale nie chodzi o folk w tradycyjnym swetrze i z kobzą, lecz o ten z whisky, opowieściami i ciągłą podróżą. Artysta gra na gitarze, banjo i harfie. Jego muzyka wypływa z amerykańskiego folku. To pierwotne, nieco brudne brzmienie.

Sasha zagrał w zeszłym roku ponad sto koncertów na terenie Ukrainy, Białorusi i Mołdawii. Jesienią wydał album „Survival Folk” i po raz pierwszy przyjechał do Polski na trzy koncerty! Wyszły tak dobrze, że agencja koncertowa Borówka Music, z którą ściśle współpracuje Przystanek Korzeniowa, ponownie zaprosiła Sashę do naszego kraju. Do dzisiaj Sasha zagrał dwie swoje trasy koncertowe, ale występował też jako support takich zespołów jak Król, Lilly Hates Roses, Lao Che, CeZik & KlejNuty i Strachy Na Lachy.

Wjazd ten PLN i dobry humor.
Start 19:19
Obecność Obowiązkowa.


Tekst i foto: Korzeń

 

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę