I po świętach...

Skomentuj (16)

zobacz więcej (54)

Mikołaje, prezenty i tony wykwintnego jedzenia już za nami. Jeszcze tylko choinka mieni się świątecznie. Jeśli tęsknimy za atmosferą ledwie minionych świąt - polecamy fotografie studentów Kazimierskiej Akademii Fotografii z przypomnieniem, że kolejne spotkanie już 11 stycznia.

Skomentuj


Dodane komentarze (16)

 • Tadek
  Najłatwiej w tych z Chin. Niby ich nie widać, a są wszędzie...
 • szok
  Tak ściślej to większość kupców była z Włoch dzięki nim miasto kwitło ehhhh a może by tak zainwestować w jakichś nowych kupców ,może by się coś poprawiło?
 • historycznie
  Gwoli scislosci w budwe Kazimierza Dolnego wklad wniesli i Anglicy, jeden kupiec zbudowal spichlerz i kamienice i rodzina zostala juz na stale asymilujac sie, drugi, bydowniczy spichlerza i czego wiecej nie wiadomo po latach dzialnosci wrocil do Angli sprzedajac swoje kupcowi Ormnianskiemu, od ktorgo pozniej odkupil kamimierski szlachcic-kupiec. Niestety oba te spichlerze juz nie istnieja.
 • szok
  Myślisz ze pójdą na noże z sympatykami tego co to Maryhe chce zalegalizować ? Powinni go wsadzic do jednej celi z tym bydlęciem co po wódzie i marihuanie zabił 6 os.
 • pijany znad Grodarza
  Sympatycy Kongresu Nowej Prawicy z Biłgoraja proponują aby jedno z nowo powstałych rond nosiło imię Romana Dmowskiego. W tym celu zebrali 200 podpisów i złożyli stosowny wniosek w środę 27 listopada 2013r. u burmistrza Janusza Rosłana
 • szok
  Ma się rozumieć że prawdziwi , w to nie wątpię , w mieście gdzie jest rondo im Romana Dmowskiego inaczej być nie może!!!a nie zamieszkują tych terenów ludzie z tej lepszej części obwarzanka?
 • pijany znad Grodarza
  @ Tadek. Romkowski też. Nie potępiam Go. Żył w czasach i WIERZYŁ.
 • Tadek
  Teraz, to prawie wyłącznie Polacy. A ten festiwal promuje kulturę narodów, które przez 1000 lat "maczały palce" w dziejach mojego miasta. A byli to Niemcy, Czesi, Żydzi, Szwedzi, Austriacy, Francuzi i Węgrzy. No i my- Polacy. Ale tylko Prawdziwi!!! :)
 • szok
  Siedmiu ? toć to zaraz dogonicie Stany Zjednoczone ,zdradź nam któż to zamieszkuje te tereny?
 • Tadek
  I przepraszam łodzian za łódź. Chodzi o Łódź.
 • Tadek
  Pijany. Z dietą- zgadłeś. Mniej żreć. A w każdym razie- popijać! I to nie wodą! :) Po drugiej wojnie o Głogowie przez wiele lat również mówiło i pisało się "Głogów nad Odrą". Bo nikt nie wiedział, gdzie to jest. A przed wiekami: Gross-Glogau. W łodzi organizowany jest festiwal czterech kultur. U nas- siedmiu! Może to i niepatriotyczne, ale nasze, swojskie, na własnej krwi wyhodowane ;) I tak w ogóle- wszystkiego dobrego na cały bieżący rok!!!
 • szok
  No i wyszło szydło z worka , Pijany pobalował i nawet ''imienia '' zapomniał
 • pi9jany znad Grodarza
  @ Tadek. Ty KAZIMIERZAKOW nie zaskakuj. Głogów?. hmm. Kazimierz Dolny n/ Wisłą.,Widzicie różnicę w Nazewnictwie? Nasza długa i nad Wisłą. I też Mocno Patriotyczna / Szok ? dobrze napisałem?
  No dobra, Podaj tę MŻ, Ja się domyślam. Jak napiszę, żeś żyd/ MNIEJ ŻREĆ/ to nie zgadłem hasła?
 • Tadek
  Ale dieta MŻ i tak jest najlepsza!!!
 • pijany znad Grodarza
  (Health Journal) - Wyciąg z ziaren zielonej kawy to ostatni hit w walce z otyłością. Miliony ludzi chwalą sobie skuteczność tej "cudownej diety" w formie suplementu, która zyskała dużą popularność po tym, jak stała się tematem jednego z programów "Dr. Oz Show". O dziwo jest jeszcze wiele osób zmagających się z nadwagą, które nie słyszały o tym niezwykle skutecznym rozwiązaniu."
  To od dzisiaj wiecie. Powiem nieskromnie, że ode mnie.
 • Gall Anonin
  1/6/11/12/18/25/26/37/51

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę