Hubertus 2015 w Kęble

Gonitwa za lisem, a także przejażdżki bryczką i na koniach, gry i zabawy dla dzieci oraz biesiada przy ognisku – wszystkie te atrakcje znalazły się w programie „Pikniku jeździeckiego” – kębelskiego hubertusa. 

W okolicach 3 listopada zakończenie sezonu jeździeckiego świętują miłośnicy koni podczas tradycyjnego hubertusa – święta obchodzonego w Polsce od XV wieku. Taki hubertus odbędzie się w okolicach Kazimierza – w pobliskim Kęble – miejscowości związanej z kultem Matki Bożej Kębelskiej czczonej w świętej figurze w Wąwolnicy.

Na piknik, który odbędzie się w parku przy dworku w Kęble 24 października w godzinach 11.00 – 16.00, zapraszają Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy oraz Stowarzyszenie Pomocy i Wspierania Rozwoju Osób Niepełnosprawnych „Szansa”.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Szukasz noclegu podczas delegacji, wyjazdu służbowego? Poniżej znajdziesz listę obiektów oferujących nocleg. Znajdź interesującą Cię ofertę i skontaktuj się z właścicielem w celu uzgodnienia...
Szukasz noclegu w ustronnym miejscu? Chcesz odpocząć z dala od tłumu ludzi, zgiełku miasta, w zacisznej okolicy lub na łonie przyrody? Ta oferta jest dla Ciebie. Poniżej znajdziesz listę obiektów...
Pokaż stopkę