Hubertus 2015 w Kęble

Gonitwa za lisem, a także przejażdżki bryczką i na koniach, gry i zabawy dla dzieci oraz biesiada przy ognisku – wszystkie te atrakcje znalazły się w programie „Pikniku jeździeckiego” – kębelskiego hubertusa. 

W okolicach 3 listopada zakończenie sezonu jeździeckiego świętują miłośnicy koni podczas tradycyjnego hubertusa – święta obchodzonego w Polsce od XV wieku. Taki hubertus odbędzie się w okolicach Kazimierza – w pobliskim Kęble – miejscowości związanej z kultem Matki Bożej Kębelskiej czczonej w świętej figurze w Wąwolnicy.

Na piknik, który odbędzie się w parku przy dworku w Kęble 24 października w godzinach 11.00 – 16.00, zapraszają Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy oraz Stowarzyszenie Pomocy i Wspierania Rozwoju Osób Niepełnosprawnych „Szansa”.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę