Hologram o historii Kazimierza

Skomentuj (5)

W Kamienicy Celejowskiej – oddziale Muzeum Nadwiślańskiego ma powstać makieta hologramowa prezentująca historię Kazimierza. Oferty na jej wykonanie można składać do 1 marca.

Do 1 marca można składać oferty dotyczące zaprojektowania oraz kompleksowego wykonania makiety hologramowej w Kamienicy Celejowskiej w Kazimierzu Dolnym.

- Treść animacji dotyczy historii miasta Kazimierz Dolny opowiedzianej przez pryzmat historii malarstwa związanego z dziejami miasta, w kontekście uzyskania przez Kazimierz Dolny statusu kolonii artystycznej oraz w kontekście całej ekspozycji umieszczonej w Kamienicy Celejowskiej – czytamy w ogłoszeniu.

Stara makieta prezentująca zabudowę Kazimierza z roku 1910, którą podziwiać mogliśmy w Kamienicy Celejowskiej przed remontem, stoi teraz w gmachu głównym Muzeum Nadwiślańskiego w rynku. Niedawno została odświeżona. Nowa makieta ma być gotowa do 31 sierpnia.

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

 • KJL
  Brak mi w KD pomnika słynnego nosiwody!
  • sknera obligaroryjny
   a nie można skromniej? pomnik samego koromysła?
 • Hologram
  Hologram. Co strona to Redakcja rzuca jakieś ciężkostrawne terminy. Ja przeciętny zjadacz kartofli i chleba życzyłbym sobie takich jakie kiedyś były w Trybunie Ludu. Zbędny był do tego Słownik Wyrazów Obcych, telefon - bo i tego nie było. Dawno, dawno temu kiedy miałem 17 lat kupiłem Wisłockiej "Sztukę Kochania" i w konspiracji dokształcałem się (teoretycznie). Bardzo często powtarzał się tam zwrot "emisjo penis vagina". Poszedłem do młodego wikarego z tym, no bo zna łacinę. Wysłuchał mnie, nie przetłumaczył. Kazał przygotować się do spowiedzi i przynieść tę książkę. Nie poszedłem. Po wakacjach w szkolnej bibliotece wypożyczyłem słownik łacińsko-polski i znowu obciach "...na księdza się szykujesz? ".
  • pijany znad Grodarza
   haha. I co teraz porabiasz / porabiałeś /? Nie musisz podawać diecezji.
  • hologram
   @ Pijany... Zostałem rabinem. Szalom!

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę