Egzaminy

Skomentuj (2)
Kolegium Sztuk Pięknych UMCS w Kazimierzu Dolnym przeprowadzi 12 i 13 września dodatkowy nabór na studia licencjackie na kierunkach grafika i malarstwo. Chętnych zapraszamy do siedziby kolegium w Kazimierzu przy ul. Nadwiślańskiej 9.
Pierwszego dnia, w ramach egzaminu praktycznego, kandydaci wykonają rysunek z modela i namalują martwą naturę. W sumie mają na to osiem godzin. Drugiego dnia członkowie komisji egzaminacyjnej przeprowadzą rozmowy kwalifikacyjne na temat kultury, sztuki i zainteresowań.

Kolegium Sztuk Pięknych w Kazimierzu Dolnym istnieje już trzeci rok. Ma status Zamiejscowego Ośrodka Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Nauka w kolegium trwa trzy lata, prowadzona jest w systemie studiów wieczorowych i kończy się uzyskaniem licencjatu. Absolwenci mogą kontynuować studia na Wydziale Artystycznym UMCS, w ramach dwuletniego programu kończącego się uzyskaniem stopnia magistra sztuki.

Dodatkowe informacje: splewko@ klio.umcs.lublin. tel. 0 501-107-272

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę