Dziwny świat Grażyny Łobaszewskiej

W zimowy wieczór w klimatycznym wnętrzu kazimierskiej synagogi zabrzmią największe przeboje wybitnego artysty - Czesława Niemena. Wykona je wraz z zespołem Ajagore Grażyna Łobaszewska, posiadająca jeden z najbardziej charakterystycznych głosów w Polsce.
Grażyna Łobaszewska co jakiś czas powraca do Kazimierza Dolnego. Z kolejnymi utworami, z nowymi aranżacjami, jednak zawsze z tym samym charakterystycznym głosem i niesamowitą energią. Na początku lutego artystka wraz z zespołem Ajagore wystąpi w kazimierskiej synagodze. Podczas koncertu usłyszymy utwory Czesława Niemena w interpretacji Grażyny Łobaszewskiej.

- Styczeń i luty to miesiące niezwykle symboliczne dla nietuzinkowej postaci jaką bez wątpienia był Czesław Niemen. To właśnie wtedy przypadają rocznice śmierci oraz urodzin Mistrza. Z tej okazji synagoga zaprasza na uroczysty koncert pieśni Niemena w wykonaniu Grażyny Łobaszewskiej i zespołu Ajagore, będący swoistym hołdem złożonym twórczości Maestro – czytamy w zapowiedzi wydarzenia. - Artysta mawiał, że Grażyna Łobaszewska jako jedna z nielicznych artystek może swobodnie interpretować jego twórczość.

Podczas koncertu w kazimierskiej synagodze usłyszymy najznamienitsze piosenki Czesława Niemena, m.in. "Dziwny jest ten świat", "Jednego serca", "Wspomnienie" czy "Płonąca stodoła". Zdaniem organizatorów wydarzenia, także Grażyna Łobaczewska powinna dać się namówić publiczności do wykonania swoich największych przebojów: "Czas nas uczy pogody", "Gdybyś" czy "Brzydcy".

Koncert odbędzie się 8 lutego o godzinie 19.00. Bilety w cenie 85 zł są już w sprzedaży. Można także dokonywać rezerwacji telefonicznej pod nr telefonu 692 578 677.
Wkrótce konkurs! Do wygrania podwójna wejściówka na kazimierski koncert "Dziwny jest ten świat".

Skomentuj


Mapa

Kwatery i pokoje

Dawna Synagoga Beitenu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę