Dzień Zakochanych w Kazimierzu

Skomentuj (4)

Walentynki to wyjątkowy dzień, dlatego też każdy chciałby go spędzić jakoś inaczej, niż pozostałe dni w roku. My zapraszamy do Kazimierza Dolnego, gdzie Dzień Zakochanych upłynie pod znakiem magii i romantyczności.

Kazimierz Dolny słynie jako miejsce magiczne, urokliwe i ciche – szczególnie o tej porze roku. Są nawet tacy, którzy twierdzą, że tu czas się zatrzymał. Bo przecież w XXI wieku nie jest łatwo znaleźć takie miejsce. Długie, wąskie uliczki, stare kamienice, maleńkie i klimatyczne kawiarenki oraz wszechobecny spokój… Czy może być więc lepsze miejsce na spędzenie Walentynek? Chyba nie.

 

Dzień Zakochanych, dla większości z nas jest dniem wyjątkowym, takim, który chciałoby się spędzić inaczej. Są oczywiście tacy, którzy tego święta nie uznają, bo są zdania, że kocha się przez cały rok, nie tylko 14 lutego. No i tu mają rację. Jednak jedno drugiemu przecież wcale nie przeszkadza. Bo choć kocha się przez rok cały, to w ten jeden dzień w roku można tę miłość okazać szczególnie, zabierając ukochaną osobę w wymarzone miejsce. Takim miejscem bez wątpienia może być nadwiślańskie Miasteczko, które na Walentynki jest przygotowane. Będą bale, tańce, zabawy, romantyczne kolacje oraz wiele innych atrakcji. Nie wierzycie? Zobaczcie sami…

 

Wszystkim tym, którzy poszukują noclegu w Kazimierzu Dolnym, a dodatkowo chcieliby skorzystać z różnych atrakcji lub też wybrać się na walentynkową imprezę, polecamy te miejsca:

 

Jeśli szukacie jedynie noclegu, bez dodatkowych atrakcji, możecie skorzystać z tych ofert:

 

 

Interesuje Was sama kolacja lub impreza walentynkowa? Sprawdźcie tu:

 

W związku z tym, że w tym roku Walentynki wypadają w poniedziałek, planując wyjazd zwróćmy uwagę na to, że większość ofert przygotowywanych jest na weekend 11-13 lutego.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • Lędzic
  Święto miłości w środku zimy, zamiast np. w maju... Czego to Amerykanie nie wymyślą... A Polacy małpują...
 • asterka
  ech, serduszko boli...po raz pierwszy od dawna Święto Zakochanych w Kazimierzu mnie ominie...co prawda specjalnych atrakcji nigdy tu nie ma na Walentynki - chyba, że dysponuje się grubaśnym portfelem i nocuje się w luksusowych miejscach ;) ale klimat jest tak wyjątkowy i magiczny, że chociaz kocha się faktycznie przez cały rok, to w Walentynki jest jakoś tak... pozdrawiam urokliwe miasteczko :)
 • kazimierzanka
  Droga wolna miła Pani...
 • Kach
  Widzę że 14 lutego bd zmuszona uciekać z Kazimierza... Wszędzie serduszka, dekoracje i miłość w powietrzu... ;/ Za słodko jak dla mnie...

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę