Dzień Otwarty u Sióstr Betanek

Skomentuj (10)

Eleni, Jacek Kierok, zespoły ludowe i dziecięce wystąpią 19 lipca podczas Spotkania w Betanii. Kazimierskie siostry betanki z ulicy Puławskiej zapraszają na dzień otwarty.

 

Program:

 

7.30 – Msza św. w intencji rodzin i gości przybyłych do sióstr betanek
13.00 – Powitanie
13.10 - 14.30 – Kapela ludowa z Kazimierza Dolnego
15.00 – Jacek Kierok wraz z zespołem
17.15 - 18.45 – Eleni wraz z zespołem
19.00 - 20.00 – Zespoły dziecięce oraz "Tańczyć każdy może"
20.30 - 21.50 – Muzyka wakacyjno - pogodna
22.00 – Podziękowanie

W trakcie uroczystości odbędzie się: loteria fantowa oraz kiermasz wyrobów artystycznych, a także wypieków i przysmaków (takich jak: chleb własny ze smalcem, oleje do sałatek, ciasta i ciasteczka) przygotowanych przez siostry.

Myślą przewodnią uroczystości są słowa Jana Pawła II: "Muzyka przypomina, że wiara jest także radością, miłością, czcią, uniesieniem" - z książki "Wiara i kultura".

Uroczyste spotkanie poprowadzi ks. Krzysztof Podstawka – dyrektor oddziału lubelskiej edycji Gościa Niedzielnego

Patronat honorowy objęli: 
Ksiądz Arcybiskup Józef Życiński – Metropolita Lubelski
Grzegorz Dunia – Burmistrz Miasta i Gminy Kazimierz

Skomentuj


Dodane komentarze (10)

 • Diana
  Super impreza należą się gratulacje za pomysł i wspaniałe przygotowanie. Wysoki poziom Siostrzyczki zaprezentowały. Życzę wytrwałości i kontynuowania takich spotkań na kolejne lata.
 • natalia
  super imprzeza!
  pozdrawia myszka miki z rodzinką
 • medioznawca
  takie prawa "newsa", jak jest wszystko OK to sie nie pisze
 • Marek
  Wspaniała organizacja sporo gości i wspaniały koncert Eleni. Byłem zniesmaczony tym że w Telewizji Lubelskiej na ten temat ani słowa.Podczas gdy betanki miały wcześniej problem to byli wszyscy a TVN prowadził bespośrednią relację.Tak to u nas jest gdy kościół iludzie z nim związani robią coś dobrego to cisza.Natomiast gdy do Kazimierza przyjedzie paru Żudów to od razu robi się rejwach jak w przypadku muzyki klazmerskiej w TVP Lublin głośno było od kilku dni.
 • Zegarkowy
  Siostrzyczki to zaszalały i to na całego (w pozytywnym tego słowa znaczeniu)! Bardzo fajnie to zorganizowały i wszędzie widać było że włożyły w to sporo pracy, własnej pracy. W bramie wejściowej dwie małe dziewczynki przebrane za aniołki witały każdego wchodzącego tacą z cukierkami, dzieciaki latały z balonami, była loteria (fanty dla każdego), stoiska z pamiątkami, grill, koncerty, "kawiarenka" z przeolbrzymim mnóstwem ciast domowego wypieku, chlebem własnej roboty i smalec betański. W tym dniu parking sąsiadujący z domem Betanek był otwarty dla wszystkich i wolny od opłat. Kosze na śmieci zrobione z pustych wiaderek po farbie, ławki wyniesione na dwór z domu, stoły, krzesła również - wszystko zrobione "gospodarczym sposobem", własnym sumptem i pomysłem - i za to jeszcze większe gratulacje.
  Kto był napewno mile tą wizytę wspomina, kto nie był niech żałuje - siostry zaprezentowały się z jak najlepszej (znanej już dawno temu) strony.
  Gratuluję pomysłu, gratuluję organizacji i myślę że będzie takich spotkań więcej! :)
 • brat
  jak impeza? Siostrzyczki szaleją?
 • Ircia
  Brawo Siostry!
 • zosia
  A ja Emilii gratuluję poczucia humoru:)
 • Joela
  Emilio współczuje takiego wysokiego poziomu intelektualnego...

  A Siostrom gratuluję otwartości i dobrego pomysłu.
 • Emilia
  Przydałyby się jakieś egzorcyzmy na komary...

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę