Dzieci z Rzeczycy godnie reprezentowały gminę Kazimierz

Skomentuj (4)

Uczniowie z Rzeczycy potrafią zadbać o bezpieczeństwo. W finale Powiatowego Konkursu „Jestem bezpieczny” zajęli właśnie pierwsze miejsce.

Drużyna sześciu uczniów ze Szkoły Podstawowej im. M. Kuncewiczowej z Rzeczycy reprezentowała gminę Kazimierz w Powiatowym Finale Konkursu Wiedzy Prewencyjnej „Jestem bezpieczny” w Puławach. 

Celem konkursu było upowszechnienie wśród dzieci wiedzy o zagrożeniach, z jakimi młodzi ludzie mogą spotkać się w życiu codziennym i nabycie umiejętności ich unikania, radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych oraz zapobieganie przestępczości i demoralizacji nieletnich.

W ramach zadań konkursowych uczniowie między innymi wykonali projekt koszulki promującej bezpieczeństwo oraz rozwiązali test wiedzy  prewencyjnej.

Jedynym uczestnikiem konkursu, który na tym etapie uzyskał maksymalną liczbę punktów z testu wiedzy, była rzeczyczanka Aleksandra z klasy IV. Nic więc dziwnego, że palma pierwszeństwa przypadła Szkole Podstawowej w Rzeczycy.

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • ... :(
  Sukces, sukces zwłaszcza kiedy na zdjęciach widzimy prawie 50% uczniów tej szkoły :(
  • Ulka - Kazimierz
   Nieważne, ilu jest uczniów. Ważne, ze zwyciężyli! Gratulacje, Rzeczyca!
 • pijany znad Grodarza
  Może by tak projekt " koszulek promujących bezpieczeństwo" przekuć w rzeczywistość . To byłaby prawdziwa nagroda a i podkreślenie uznania Ich pracy dla Twórców projektu. Panie Starosto. Przynajmniej TRZY - dla zwycięzców.
 • : )
  Brawo można można :)

Mapa

Oświata

Szkoła Podstawowa w Rzeczycy


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2019? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2019.
Pokaż stopkę