Dzieci z Rzeczycy godnie reprezentowały gminę Kazimierz

Skomentuj (4)

Uczniowie z Rzeczycy potrafią zadbać o bezpieczeństwo. W finale Powiatowego Konkursu „Jestem bezpieczny” zajęli właśnie pierwsze miejsce.

Drużyna sześciu uczniów ze Szkoły Podstawowej im. M. Kuncewiczowej z Rzeczycy reprezentowała gminę Kazimierz w Powiatowym Finale Konkursu Wiedzy Prewencyjnej „Jestem bezpieczny” w Puławach. 

Celem konkursu było upowszechnienie wśród dzieci wiedzy o zagrożeniach, z jakimi młodzi ludzie mogą spotkać się w życiu codziennym i nabycie umiejętności ich unikania, radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych oraz zapobieganie przestępczości i demoralizacji nieletnich.

W ramach zadań konkursowych uczniowie między innymi wykonali projekt koszulki promującej bezpieczeństwo oraz rozwiązali test wiedzy  prewencyjnej.

Jedynym uczestnikiem konkursu, który na tym etapie uzyskał maksymalną liczbę punktów z testu wiedzy, była rzeczyczanka Aleksandra z klasy IV. Nic więc dziwnego, że palma pierwszeństwa przypadła Szkole Podstawowej w Rzeczycy.

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

 • ... :(
  Sukces, sukces zwłaszcza kiedy na zdjęciach widzimy prawie 50% uczniów tej szkoły :(
  • Ulka - Kazimierz
   Nieważne, ilu jest uczniów. Ważne, ze zwyciężyli! Gratulacje, Rzeczyca!
 • pijany znad Grodarza
  Może by tak projekt " koszulek promujących bezpieczeństwo" przekuć w rzeczywistość . To byłaby prawdziwa nagroda a i podkreślenie uznania Ich pracy dla Twórców projektu. Panie Starosto. Przynajmniej TRZY - dla zwycięzców.
 • : )
  Brawo można można :)

Mapa

Oświata

Szkoła Podstawowa w Rzeczycy


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę