Dyrektorzy szkół na kwarantannie

Do soboty potrwa kwarantanna dyrektorów z kazimierskich szkół gminnych i przedszkola, którzy uczestniczyli w spotkaniu z burmistrzem, którego zdiagnozowano obecność covid-19.
Wczoraj decyzją Sanepidu dyrektorzy kazimierskich szkół gminnych i przedszkola zostali profilaktycznie skierowani na kwarantannę. Ma ona trwać 10 dni od kontaktu bezpośredniego z burmistrzem, u którego testy potwierdziły obecność koronawirusa. Dyrektorzy spotkali się z burmistrzem w środę 26 sierpnia na omówieniu przygotowań do nowego roku szkolnego. W domach zatrzymani zostali także ich domownicy.
- Czuję się bardzo dobrze – mówi Janusz Raczkiewicz dyrektor Gminnego Zespołu Szkół w Kazimierzu. – Szkoła pracuje na dotychczasowych zasadach. Pozostaję w kontakcie telefonicznym ze swoimi współpracownikami, tylko wszelkie dokumenty będą musiały poczekać na mój podpis do poniedziałku.
Jak twierdzi dyrektor Raczkiewicz, nauczyciele mogą się czuć bezpieczni.
- Taką informację otrzymałem wczoraj z Sanepidu – mówi dyrektor GZS.
Kwarantanna dyrektorów ma się zakończyć w sobotę o północy.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę