Dyrektorzy szkół na kwarantannie

Do soboty potrwa kwarantanna dyrektorów z kazimierskich szkół gminnych i przedszkola, którzy uczestniczyli w spotkaniu z burmistrzem, którego zdiagnozowano obecność covid-19.
Wczoraj decyzją Sanepidu dyrektorzy kazimierskich szkół gminnych i przedszkola zostali profilaktycznie skierowani na kwarantannę. Ma ona trwać 10 dni od kontaktu bezpośredniego z burmistrzem, u którego testy potwierdziły obecność koronawirusa. Dyrektorzy spotkali się z burmistrzem w środę 26 sierpnia na omówieniu przygotowań do nowego roku szkolnego. W domach zatrzymani zostali także ich domownicy.
- Czuję się bardzo dobrze – mówi Janusz Raczkiewicz dyrektor Gminnego Zespołu Szkół w Kazimierzu. – Szkoła pracuje na dotychczasowych zasadach. Pozostaję w kontakcie telefonicznym ze swoimi współpracownikami, tylko wszelkie dokumenty będą musiały poczekać na mój podpis do poniedziałku.
Jak twierdzi dyrektor Raczkiewicz, nauczyciele mogą się czuć bezpieczni.
- Taką informację otrzymałem wczoraj z Sanepidu – mówi dyrektor GZS.
Kwarantanna dyrektorów ma się zakończyć w sobotę o północy.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Pokaż stopkę