Dyrektorzy szkół na kwarantannie

Do soboty potrwa kwarantanna dyrektorów z kazimierskich szkół gminnych i przedszkola, którzy uczestniczyli w spotkaniu z burmistrzem, którego zdiagnozowano obecność covid-19.
Wczoraj decyzją Sanepidu dyrektorzy kazimierskich szkół gminnych i przedszkola zostali profilaktycznie skierowani na kwarantannę. Ma ona trwać 10 dni od kontaktu bezpośredniego z burmistrzem, u którego testy potwierdziły obecność koronawirusa. Dyrektorzy spotkali się z burmistrzem w środę 26 sierpnia na omówieniu przygotowań do nowego roku szkolnego. W domach zatrzymani zostali także ich domownicy.
- Czuję się bardzo dobrze – mówi Janusz Raczkiewicz dyrektor Gminnego Zespołu Szkół w Kazimierzu. – Szkoła pracuje na dotychczasowych zasadach. Pozostaję w kontakcie telefonicznym ze swoimi współpracownikami, tylko wszelkie dokumenty będą musiały poczekać na mój podpis do poniedziałku.
Jak twierdzi dyrektor Raczkiewicz, nauczyciele mogą się czuć bezpieczni.
- Taką informację otrzymałem wczoraj z Sanepidu – mówi dyrektor GZS.
Kwarantanna dyrektorów ma się zakończyć w sobotę o północy.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2024? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2024.
Pokaż stopkę