Dwa koncerty na Trzecim Księżycu

Trzeci Księżyc zaprasza na dwa weekendowe wydarzenia. W piątek wieczorem w Jatkach wystąpi Hollow Quartet, a w sobotę - Duonarte.

Warszawski kwintet, który zwie się kwartetem, czyli Hollow Quartet wystąpi w Trzecim Księżycu już w najbliższy piątek 14 lipca. Ich koncert to wyjątkowe połączenie folk/rocka i niesamowitej energii. Energii, która pozostawia niezapomniane muzyczne wspomnienia. W marcu 2016 roku ukazała się ich debiutancka płyta, a promujący ją utwór „Monkey” wielokrotnie pojawiał się na antenach rozgłośni radiowych, zjednując wiele serc. Zjawiskowy i bardzo charakterystyczny wokal, zaskakujące instrumentarium i bardzo ciekawe aranże sprawiają, że obcowanie z ich muzyką to wielka przyjemność.

 

Koncert Hollow Quartet to miły dla ucha i duszy czas, czas odpoczynku i inspiracji. Żywioł młodości, świeżość i odwaga. Zespół dotarł do półfinału X edycji Must Be The Music oraz do finału ogólnopolskiego konkursu Stage4YOU w 2016 roku.

W Kazimierzu Dolnym Hollow Quartet wystąpi w akustycznym, kameralnym składzie:
Kasia Sienkiewicz: wokal
Jacek Sienkiewicz: mandolina
Daniel Warniewski: gitara akustyczna
Szymon Wiechetek: kontrabas
Antoni Wojnar: perkusjonalia

Sobotni wieczór 15 lipca w Trzecim Księżycu zdominuje Duonarte - duet gitarowy - Paweł Myć i Maciej Panasiuk - grający muzykę, której źródła można odnaleźć zarówno w andaluzyjskich tradycjach flamenco, jak i nadbużańskiej wrażliwości, dodatkowo zdynamizowanej przez ognisty, wschodni temperament muzyków.

Ich muzyka to swoisty konglomerat dynamiki i melancholii, rozbudowanych akordów i melodii, poparty solidnym warsztatem właściwym muzykowaniu dla przyjemności i przyjemności samodoskonalenia się.

Bilety na oba koncerty po 20 zł od osoby.

 

Tekst: Trzeci Księżyc

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj się



Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2017.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2017.
Pokaż stopkę